Споделена история от Здраве

Търся обяснение
Здравейте, аз съм на 13. Преди няколко ми се случи нещо докато бях в банята. Стано ми лошо изведнъж, не можех да си поема въздух, чувах бучене в ушите си, виеше ми се свят, нямах сили, треперех. Започнах да кашлям щях да повърна, но не можах. Излязох от банята едва намирайки сили да си облеча хавлията. Помислих си, че може да ми е станало нещо от горещата вода и затова си пуснах студена, но не помогна.Някой може ли да ми обясни какво може да ми се е случило?

Коментари

1.   Може да ти е паднала кръвната захар или кръвното. Кажи на майка си и отидете на лекар. Разбира се, и много други неща може да са. А може и да не е нещо сериозно, но има лекари за това.

2.   Много пъти ми се е случвало от парата в банята. Пада ти кръвното. Отваряй прозорец, ако имаш такава възможност или поне пускай вентилаторът да работи, докато се къпеш. Аз заради това не мога да ползвам вана.