Споделена история от Здраве

Страх или нещо дуго
Здравейте, читатели!
Аз съм момиче на 20г.
Имам проблем от доста време на сам!
Постоянно пред очите ми изкачат някакви лоши неща!
Като пример като тръгвам да отварям вратата да излизам пред очите ми изскача някакъв убит човек с с кръв по него..
Или като съм някъде примерно в кухнята и мия чиниите чувствам че някой има зад мен и ще ме убие или хване с ръка и ще ме задуши..
Че някой ме наблюдава от вратата
Миналия ден исках да оставя едни дрехи в гардероба но ме беше страх защото си мислех че като го отворя ще видя убит човек завързан за ръцете и с лепенка на устата!
Изскачат ме все някакви лоши и страшни неща пред очите в преносен смисъл не в буквален!
Не гледам страшни филми никога не са ме нападали..
На какво може да се дължи това?
На някого случвало ли му се е?
Как да действам?
Ще помоля редакторите да публикуват историята ми защото е важно за мен!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Може нещо да ти се е отразило по някакъв начин на психиката и затова да те е страх и да мислиш тези неща преди да извършваш действия. На мен наскоро ми беше така, гледах един филм на ужасите след което няколко дни имах страх че някой ме наблюдава, гледа и т. н., много е лошо затова вече си казвам че няма да гледам такива неща, премисли какво си гледала, какво си чела тея дни което може да ти се е отразило зле на психиката. Чети позитивни неща, мисли позитивно, прави разходки, дано да мине от самосебе си.

2.   отиди на лекар психиатър