Споделена история от Здраве

Ринопластика в София или Варна?
Здравейте!
Има ли добър (подчертавам) специалист, който прави ринопластика в София или Варна?
Имам крива носна преграда и дишам трудно през носа + бонус крив нос (естествено защото е чупен).
Надявам се хора подложили се на процедурата да дадът мнения, съвети, оценки, наблюдения, разкази, цена и др.
Има подобни теми, но в повечето пише за добрите лекари в чужбина, а мен ме интересува за София или Варна!
Благодаря Ви!

Коментари

1.   В България шансът да ти направя подобрение е малък. Нищожен почти. Чети в българските форуми. Мой познат с адски много пари, който може да си позволи дори да се оперира в Турция, избра да си направи операция в България. Имаше същите проблеми като теб. Спомням си, че беше много разочарован и каза, че после носа никога не е както преди, съжаляваше, каза, че все едно е присаден и не е негов. И по - добре никога да не правиш това, при никакви условия.
Според мен няма да си доволен, доволна... ако се оперираш тук, ама и навън правят мизерии с носовете на хората, но се прикриват... Тази мода с ринопластиката е сравнително нова, тепърва споделят хората отрицателната и страна. Това е една индустрия - цакат ти носа, после ходиш на ревизия след ревизия... за да ти вземат парите.

2.   Един от най-добрите специалисти по УНГ в България, който и извършва ринопластики е проф. д-р Карен Джамбазов, шеф на УМБАЛ Свети Георги в гр. Пловдив. При него се чака да се запишеш няколко месеца!

3.   Най-добрия е във Пловдив д-р Джамбазов, но много трудно се записва час. Преди няколко месеца оперираха мъжа ми във Стара Загора при д-р Стефанов и сме доволни от него. Сега мъжа ми се чувства добре. Ние сме доволни от него. Той също беше с крива носна преграда. Препоръчвам.

4.   Номер 3 съм, забравих да кажа, че работи с здравна каса със престой в болницата и допълнителните прегледи за махане на тампони и разни по 20 лева ни взима. А бе общо 200-300 лв мах ни излезе. Престоя беше във Университетската болница 3-4 дена общо. Ние не сме от СТЗ

5.   Здравей! Аз съм момиче-тийнейджърка и имах проблем с носа като теб! Беше счупен, крив и едва едва дишах през носа. Ходила съм при толкова много лекари, който "уж" бяха най-добрите в България и всеки един от тях ми казваше, че много трудно би могло да се оправи или пък с 2-3 операции. Никой не даваше гаранция, но ето, че явно всеки проблем има решение! Д-р Николай Георгиев е човека на когото дължа всичко! Уникален лекар! Препоръчвам то с две ръце! Много мил лекар, който не гледаше само да си вземе парите, а наистина си свърши качествено работата. Цената ако не се лъжа беше към 3000 евро, но си заслужава!