Споделена история от Здраве

Отслабване чрез витаслим?
Здравейте, някой отслабна ли чрез витаслим? Проблемът ми е, че съм по-трудно подвижен и не мога да правя упражнения.

Коментари

1.   не взимай дори и този медикамент, който има добро име иначе.
По-добре дай парите си за прясни плодове или зеленчуци. Ако си мнооооого дебел, спести пари и си направи байпас на стомаха, щом си трудно подвижен и не можеш да спортуваш.
Аз лично си направих едно прочистване на организма - 8 дни не ядох, пих само сокове и булъони и чай. Свалих 1, 5 кг., които си запазих. Много е полезно, но трябва човек да е иначе здрав или поне да не взима медикаменти, защото дозировката им е много трудна, ако не се яде.
Успех

2.   Аз пих Витаслим и вместо да отслабна... качих 3 кг.

3.   НОМЕР 2 - колко време го пи? Благодаря за коментарите ви?

5.   Аз пих и не отслабнах, само се изнервих.... затова го спрях.

6.   Но колко време го пихте, нали трябва да е по-продължително за да се види ефекта, мисля, че беше поне 3 месеца?

7.   Вместо да пиете разните му глупости, идете два пъти в седмицата в една чалготека или каквото ви кефи... пък се разкалчете като за последно за около 1-2 часа ще има по-голям ефект!

8.   Всички тези лекарства и други "продукти" са създадени не за да ви помогнат, а с една-едничка цел - да ви вземат паричките! ;) При това ви обещават "лесния" начин да свършите нещо, за което иначе ви мързи... Е, ще ви разочаровам - няма лесен начин! Или решаваш и правиш необходимото, или си стоиш в старото състояние неограничено дълго време. Повече движение, повече плодове и зеленчуци, по възможност - сурови, по-малко меса, мазнотии, теста, кетчупи и подобни - и сте на 6! А ако нямате воля и желание да го направите, недейте да си мислите, че Витаслим, или което и да било друго печалбарско менте, ще ви свърши работата вместо вас.

9.   От Автора: напомням, че съм трудно подвижен, спорта е напълно невъзможен вариант

10.   Здравейте. Аз пия Витаслим от 15 дни. Отслабнах 3 килограма. Продължавам да го пия и ще видя дали ще има още свалени кила.

11.   Радвам се, браво, пиши пак по-нататък как са се развили нещата :)

12.   Витаслим може да се пие самостоятелно в оказаната дозировка
http://vitaslim. bg/information/vitaslim-light
или в комбинация с другите продукти от същата серия
http://vitaslim. bg/
основната съставка, която аз забелязах, че ми повлия е Conjugated linoleic acid, CLA) – 250 mg и тъй като ми дойде скъпичко- комбинирах с калорекс CLA, в който съставката конюгирана гама линоленова киселина, имаща отношение за стапяне на мазнините при мен е в малко по-голямо количество - т. е 500 мг. Вътре в листовката на калорекса видях, че има различни продукти от тази серия, които може да се пият в комбинация. Аз лично за себе си направих преценка, че най-добър траен разултат получавам от Conjugated linoleic acid, CLA). Преди това съм приемала продукти, които съдържат L карнитин, но явно резултат се получава в този случай, когато има подходящ двигателен режим- това е добро средство за спортуващите. При мен нямаше ефект.
Друг вариант е съчетаването на двата вида калорекс - http://www. remedium. bg/? page_id=27&record_id=98941
в този случай имаме билката грациния, която има прочистващ и леко слабително действие, както и леко понижаващо апетита действие и хромпиколинат- вещество, което убива нашата ненаситна лакомия към сладките неща.
имам колега, който твърди, че е смъкнал околодесетина килограма благодарение на http://vitaslim. bg/information/%D1%81%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-vitaslim-fitness витаслим фитнес.
Аз лично, ако имах достатъчно средства бих комбинирала в схемата и http://vitaslim. bg/information/vitaslim-health, а не бих използвала продуктите с L карнитин. Моят начин на живот не е свързан с много гимнастика, имам проблем със сърцето и не мога да си позволя много интензивно физическо натоварване, но мога да огранича сладкото и високо калоричните неща изключвам от менюто. Просто се старая да пия повече вода, сега има и плодове, които се консумират с мярка и общо взето не се лишавам от нищо.
Ако не можете да направите избор в това голямо ранообразие от продукти - консултирайте се с диетолог.
Аз по метода на изключването открих какво ми действа добре. Определено не ми подействаха Захир и Матсан тримакс. Не съм доволна и от китайския продукт http://www. kozmetika. bg/show. php? productid=14628 америтек слим- има интересен състав, но при мен имаше слаб ефект. Може би жен шена ми дадаше сили и енергия и това ми допадаше. Всеки един хранителен режим, ако се съчетае с продукти на база зелен чай и още нещо ще даде допълнително подсилване на ефекта. Така, че успех!

13.   Съветвам ви да отидете при добър диетолог. Чудо с килограмите не може да стане. При свалянето на килограми трябва да се вземат всички индивидуални характеристики - тегло, възраст, начин на живот, психическо състояние и още много други. Това по интернет е трудно да стане. Относно витаслим и всички други продукти, имат някакво действие, но то е различно при различните хора, пак поради горноказаното. Действието им до голяма степен се дължи на това да повярвате, че ще ви помогне. По-скоро намалете калориите и определете правилен хр режим, индивидуален и само за вас, съобразен със здравето ви. Ако не можете да си позволите диетолог - всички знаем от какво се пълнее, просто го ограничете. Трудно е, особено да се спазва постоянно, затова е по-лесно да пиете витаслим-ядете и слабеете! Но това е заблуда. Щом можете да се поддадете на тази заблуда, защо не приемете диетата си също за заблуда и не се поддадете на нея?

14.   Щом спорта е проблем- разходки доколкото е възможно.

15.   № 13 наясно ли си че диетолог има само в София и може би в Пловдив.
Аз съм жена с същият проблем като автора търсила съм диетолог няма как той трябва редовно да работи с мен, а не мога да се преместя да живея в София. Пробвала съм повечето лекарства само Йо-Йо ефект и даже след това още повече се напълнява.

16.   http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3864871
потвърждавам, че това е истина от личен опит

17.   Здравейте отново. Писах под № 10. Вече пия Витаслим от точно 1 месец. Не съм особено стриктна и не го пия по схема. Най-честно не взимам 3 хапчета дневно, а 2 и то когато се сетя, без да се съобразявам дали преди или след хранене. Миналия ден започнах трета опаковка. Засега резултатът е - 4кг.

18.   Номер 17, това е много добре. На колко години си? Защото аз съм на 48 и незнам дали ще мога да отслабна вече.

19.   Номер 10 (17), аз свалих с Витаслим 3. 700 кг за 15 дни, от седмица задържам и не свалям, без да съм променяла хранителния режим или приема на капсулите. При теб имаше ли такова задържане? Аз имам да свалям около 5 - 7 кг, не повече.

20.   №18 - на 24 години съм. Висока съм 166см. и бях 76кг. Миналата седмица се мерих за последно и бях 72.

№19 - Да, имаше задържане и все още има. Първите 3 кг. ги свалих много бързо - за 15 дни. След това за още 15, свалих само 1 кг. Ще видим как ще бъде оттук нататък. Май никъде не съм споменавала, че пия Витаслим Лайн, а не Лайт.

21.   Ами тор като споменавате неграмотно написани коментарир май трябва да изтриете доста:)

22.   Аз лично не съм очарована от Витаслим.... На 61години съм и може би съм закъсняла за промени във фигурата... Сега използвам специална таблица , колко калории се съдържат в 100 гр, от даден продукт.... Така , си съставям САМА менюто за деня, от предпочитани от мен храни... Дневно да не надвишавам 1200––1250 калории... За почнах да закусвам сутрин, а не само на кафета... За сега съм доволна от резултата- За 20 дена, 5 кг по малко.... И НЕ СЕ ЧУВСТВАМ , ГЛАДНА И ДЕБЕЛА!!!

23.   Не се подлъгвайте по рекламите на Витаслим! ПЪЛНА ЛЪЖА!
Ако си 100 кг и не ядеш почти нищо, много ясно, че ще поотслабнеш десетина килограма. Пих капсулите 2 месеца, комбинирани Line и Light, не съм преяждала, съобразявам се с храната и не свалих нищо. Според мен тези капсули са поредната измама за пари.

24.   Пия хапчетата от 5 дни. Чудствам се по - добре. Отслабнах с 1 килограм.

25.   Пия комбинацията от лайн и лайт от 3 седмици и не съм свалила нищо. Чудя се дали да не ги спра и да не продължа с нещо друго. Някой може ли да ми препоръча нещо по ефективно.

26.   Пия ги от два три дена и ефекта веднага се усети. Намали ми се апетита и вечер дори не вечерям. С едно леко ядене на обяд се засищам.

27.   При мен още няма ефект, но аз още не съм си взела втора опаковка. Пък и на всичкото отгоре си взех фитнес, а не лайт. Не бях прочела в сайта като хората и обърках кое за какво беше. И взех фитнеса, защото гори мазнините, ама кой да се сети, че трябва малко и да се поразмърдам. А я кажете при витаслим лайт трябва ли да се спортува или дасе пази някакъв решим на хранене?

29.   Пия Витаслим Лайт от един месец и 4 дни. Не отслабнах нито един килограм, напротив качих 3. Направила съм си и хормонални изследвания на щитовидната жлеза-всичко е ОК. Писах във форума на фирмата. Трябвало да ходя пеша по около 40 минути пеша на ден, за да свалям килограми. Нали пишеше, че точно Витаслим Лайт е за хора с по - малка физическа активност! Вече си мисля, че всичко е поредната лъжа!

30.   Така, пих ги-при това с хранителен режим и 3 пъти седмично плуване. Резултатът беше, че една вечер ми стана лошо, цяла нощ повръщах, мислех че ще пукна....Здрав, млад човек-21год, нямам наднормено тегло-55 бях като ги почнах, искам 2-3 само да сваля. Резултатът беше, че бях 3 дни на легло и 2 кила отгоре. Знам, че при различните хора, действат различно-силно се надявам да помогнат на някого. Но все пак да споделя и аз опита си.

32.   На мен днес ми е втори ден, аз пия лайн и лайт в комбинация. Искам да сваля 5-7 килограма, надявам се да ми помогне...

33.   Пих 4 месеца от всички видове за отслабване на витаслим и 1кг не свалих.

34.   Аз съм ползвала Лайт преди около година, година и половина. понеже на опаковката пишеше, че трябва все пак храната да се ограничава, докато го пих (седмица), ядох само по една краставица дневно и свалих 5 килограма. след това започнах да се захранвам с други зеленчуци, млечни продукти и по съвсем малко пилешко (без тестени храни, дори и черен хляб не ядях, без пържено, без газирано, без сладко. ) За нула време върнах 3 килограма, т. е. сигурно ако бях яла само краставицата, щях повече да сваля. поне при мен стана така.

35.   Аз съм на 31 спрях да пуша и качих за една година 7 кила. Ужасът е пълен защото съм 157 см висока и всяко килце отгоре е много видимо. Пия от месец витаслим лайн и още нямам ефект. Поне редовно си ползвам WC - ТОВА МИ Е ЕДИНСТВЕНИЯ ПЛЮС.
Решила съм да си купя още една опаковка и ако все съм си 58 кг. ги спирам.
Стискайте ми палци. Ако отслабна с тия 7 кг пак ще Ви пиша, за да не се отчайвате.

36.   Смятам да си купя Витаслим Фитнес. Казват, че това е най-чистият Ел - карнитин. Мисля, че ще има ефект, поне при мен, защото спортувам редовно. Ако си седите на дупетата постоянно и не правите даже разходки, няма магическо хапче, което да ви помогне. Витаслим режим, в който няма сладко и тестено тренировки/ разходки = няма как да няма ефект.. А, ти прави разходки или си наеми рехабилитатор. Моя роднина не можеше да се наведе да си върже обувките, сега го прави, благодарение на едни елементарни упражнения за раздвижване, и разбира се магическите ръце на рехабилитаторката. :)

37.   Nomer 16, наистина вероятно си прав.
Може би затова не е подействало на някои хора, защото не са спазвали начина на приемане.
Което е обаче много трудно в забързаното ежедневие. Да си отмерваш по един час преди хранене, то, трябва само за това да мислиш.

38.   Поредната зарибявка е този Витаслим! Изпих 5 опаковки - нищо, нито грам надолу. Правих си и хормонални изследвания - здрава съм, всички показатели са в нормата. Истината е, че тези хапчета не действат! Не се заблуждавайте и не си давайте парите напразно! Консултирах се и със специалистите на Витаслим. Не трябвало това да ям, трябвало да ходя 40 минути. Нали формулата беше за малко подвижни хора. Аз ако ходя всеки ден по 40-50 минути и без Витаслим ще отслабна, но нямам време и работата ми е такава - нямам движение.

40.   Факт, е че от "Вита Слим" се слабее! За един месец смъкваш 3 килограма без никакво натоварване. Прпоръчвам ти Фитнес вместо тези боклуци, но действат :)

41.   Изпих 5 опаковки. Не смъкнах нито грам. Изобщо не действат. Всичко е лъжа.