Споделена история от Здраве

Не ми става
Много ми е трудно да го повярвам че ми се случва а още по трудно ми е да го споделя с някой, който и да е та моя случай е такъв - мъж на 38 години съм и в последно време някъде около от месец не правя секс с жена ми просто не ми става а до този момент съм нямал подобни проблеми моля за съвет някой ако е минал по тоя път да пише как се справя с този проблем.

Коментари

1.   Стрес, умора на работата. Почини си, вземи си седмица отпуск. Може и с виагра да опиташ, но първо пробвай с отпуската, а и виаграта е опасна ако си с ниско кръвно.

2.   Според мен трябва да посетиш специалист :)

3.   Ако гледаш много порно и мастурбираш.
Освен това не се отчайва и отказвай. Направи следното, не кеф криси и не се прави, че няма проблем. Говори с жена ти, създайте си добра обстановка, сексът не е само проникване. Обърни и внимание, но не стигатйте до полов акт. Това го бях чела, разказваше за такъв случай една сексоложка. Причината за не ставането бил стрес вследствие на това, че майката на момчето влязла в стаята и ги заварила. Вследствие на случилото се, не му ставало. Съветът беше нежност, страда, но без проникване. Така нещата се оправили.
Пропуснах и добавките, ако ги взимаш заради мускулна маса.

5.   Каква може да е причината на един мъж да не му става? Може би, че не желае жена си вече както преди или, че тя не го възбужда вече. Питам защото за нас жените това е обяснимо само с тези причини а имам подобен проблем с мъжа си от известно време при опити за повтаряне.

6.   Направи си смес от фрешове от лимон и диня. Не се бъзикам, помага. Също и упражнения на Кегел за мъже.

7.   Спокойно, прочети внимателно поста ми и ще се оправят нещата:
Има два вида еректилна дисфункция, както го наричат докторите: на физиологична или на психична основа.
Първият вид е много рядък на твоята възраст, обикновено е резултат от операция на простатата или на повредени нерви в района (нараняване итн).
Вторият е по-често срещан: сексът/ерекцията е в главата на човека и нещо задържа импулсите предизвикващи ерекция.
Много често срещан вариант е следният: един два пъти не си се представил добре по някаква причина (преумора, много алкохол итн) и всеки следващ път като се стигне до момента за ерекция, страхът от това, че може да не ти стане води точно до този ефект, че не ти става..и така се образува един вид дяволски кръг, всеки следващ път страхът от провал автоматично води до провал...
Ако ти става когато мастурбираш, значи от физиологична гледна точка си наред.
На мен често от някакво притеснение не ми се получава когато е за първи път с някоя жена, но сработим ли се всичко е наред.
Веднъж при такъв случай жената ме изпрати за Виагра до аптеката и после се получи чудесно...След това нямаше нужда от Виагра вече. Въпросът беше да се разкъса този дяволски кръг.
Вземи си от аптеката (има го и под други имена по-евтин), информирай се в мрежата как се взима и после ще я скъсаш...А като я скъсаш от секс ще ти се върне самочувствието и после вече няма да имаш този проблем.
Успех, и пиши какво е станало.
М48

8.   Започнал е драстичен спад на нивата ти на Тестостерон! Задължително е да посетиш лекар!