Споделена история от Здраве

Немога да се отърва от бялото течение
Здравейте, на 25 години съм, водя нормален полов живот само с един партньор. От години немога да се отърва от проклетото бяло течение, хиляди пъти съм ходила по лекари нямам никакви болести, предписвали са ми какво ли не за моя проблем и пак нищо. Незнам какво да правя вече не ми пречи но просто е неприятно и нищо не ми помага. ОМРЪЗНА МИ ОТ НЕГО.

Коментари

1.   Чувала съм се някой женски проблеми или свършват или почват след раждане. Като бях по-малка имах страшни болки, когато ми идваше цикала. Баба ми каза че и тя е била така чак докато роди баща ми, лежала по цял ден повръщала и така по 1 седмица, но след като родила спрели болките.

2.   Това също и лекари са ми го казвали че след като родя може и да ми мине от самосебе си... ще видим някой ден:)))))

3.   Имах същия проблем, лекар ми изписа Фасижин и от тогава изчезна. Питай в аптеката, може би ще ти помогне! Знам, това е потискащо и много неприятно. Желая ти бърз успех!
Шери

4.   това фасижин крем или хапчета е защото не сам в БГ и трябва да ги порачам

5.   Хапчета е, на блистър / таблетка /. Предписаха ми го преди няколко години, имах силно бяло течение, но попаднах на много добра лекарка от Благоевград и тя ми го предписа. Веднага почувствах облекчение и неприятното течение спря. Беше почти жълто и гъсто. Много ме измъчваше, макар да имах скромен сексуален живот.
Шери

6.   Ако е правено изследване за гъби и такива няма, ако няма възпаление т. е. пускана е стерилна урина и няма намерени бактерии в нея и си наистина здрава то това не е бяло течение а цервикална слуз. Поразрови се и прочети за нея, при някои жени е нормално да е в повече до 1 или 2 суп. лъжици на ден (това по памет)Стига да е бяло полупрозрачно, без никаква миризма и не в някакви огромни количества.

7.   За там долу използвай бебешки сапун..! или се подмивай с варена лайка..! а когато се подсушаваш там.. недей да се търкаш с хавлията..! Използвай по мека хавлия.. и се подсушавай като само попиваш :р :)...

8.   за фасижин... ще кажете ли как се пие?

9.   Добре де, но как се пие този фасижин?

10.   Аз съм с бактериална вагиноза и ми изписаха фазижин 2гр. На веднъж и следващия ден още 2 гр. За партньора ми само еднократна доза от 2гр. Също ми изписа вагинални таблетки гинко певарил за 10 вечери, за да не се завъдят гъбички от фазижина. Дано да съм ви от полза.