Споделена история от Здраве

Цистит или нещо друго..
Здравейте, преди около месец имах интимни отношения с почти непознат човек за мен. След това получих леко парене и щипане във влагалището и тъй като се бях притеснила да не ми е лепнал някоя болест отидох на гинеколог. Той ми взе секрет и го погледна на микроскоп каза, че нямам нищо и съм чиста, но видя, че имам проблем с пикочните пътища и съм развила цистит, най-вероятно от настинка. Даде ми да пия Монурал и един мехлем за еднократна употреба. Минаха около две седмици, но освен симптомите на цистит (често уриниране и парене) входа на влагалището ми е леко зачервено и имам лек дискомфорт, като щипане и сърбеж, а от днес вдигнах и температура 37, 5. Доста съм притеснена. Не знам дали е съвпадение и съм настинала, защото ходя леко облечена, или пък има някаква връзка с горе написаното. Четох, че от цистит температура не може да се вдигне, но възможно ли е да съм заразена с някава полово преносима болест, като трипер например, въпреки че гинекологът каза, че всичко е наред??

Коментари

1.   "Преди около месец имах интимни отношения с почти непознат човек за мен"
Е, така да не ти е скучно?

--

Не мога да ти дам точно мнение, защото видове цистит има много.
Хроничен цистит, Неинфекциозен цистит , Радиационен цистит и т.н
Видовете са много, но все пак да се беше поинтересувала, от здравното състояние на партньора ти, вместо да си блъскаш главата, какво ли си хванала, след това.

Виктар 420

2.   Пусни си една стерилна урина - това е недвусмислено доказателство дали имаш или нямаш цистит. Ще покаже и към кои антибиотици е чувствителна бактерията, ако има такава.
Смени и гинеколога. По секрет от влагалището е "отгатнал", че имаш инфекция на пикочните пътища :) май е врачка, а не лекар...
Успех и бързо оздравяване!

3.   И на друго място го писах, но пак ще се повторя.

Лягаш нагръб.
Зареждаш се със свинска мас или рициново масло, първото е по-добро и започваш да разтриваш над окосмента част областта, под пъпа, а после и целия корем.

Но усилията да са над пикочния мехур и отстрани.

Явни си развила цистит, много е болезнен, държи се на лошо кръвоснабдяване в областта, станало е блато и оттам се развиват разни бактерийки, на които им харесва точно такова местенце.

С масажа ще въстановиш кръвоснабдяване на мястото, оттам и щезатриеш бактериите, оттам и край наболката!
Гарантирам!