Споделена история от Здраве

Особеност на периферията на пениса
Здравейте, аз съм мъж на 29 и искам да Ви попитам, дали и при други се наблюдава и колко често сте срещали, следната особеност на периферията на главичката на пениса? ! Нямам опит с пенисите разбира се :), но при мен периферията на главичката е осеяна с множество малки топченца, които са със доста - силно изразен релеф! Веднъж преди време, ходих при специалист - венерически заболявания по съвсем друг повод и се почувствах доста конфузно от факта, че започна с любопитство да разглежда именно тези " неща " по пениса ми - беше жена все пак! От тогава се замислих, че не бях виждал такова нещо при други, а и момичетата с които съм бил, също казват че не са виждали нещо подобно по естествен начин, имало и такива които си инжектират течен парафин мисля... Не мисля, че аз съм единствен така и затова ми е любопитно, да разбера колко често се среща това! В някои случаи в сексуалните ми контакти е било наистина голямо предимство това, но не винаги. Имало е и ситуации, когато това е довеждало до прекалено " агресивна " стимулация и отказ от партньорката ми, макар и много рядко все пак не е приятно :)

Коментари

1.   Да не са брадавици какво каза специалиста?

2.   Моят приятел ги има.. ходи на кожен лекар и казаха, че е съвсем нормално! Не се паникьoсвай ! :)

3.   Автора: Не се паникьосвам, все пак съм на 29 и точно от толкова години ги имам! Не са брадавици за щастие :)
Интересува ме просто, колко често се среща това. Интереса ми бе провикаран именно от реакцията на кожната лекарка :) Това бе отдавна и сега чак ми хрумна, че тук бих могъл да задоволя любопитството си :)

4.   Ходил си при специалистка и не си я питал ? Ако тя не знае, ние откъде ще знаем колко често се среща, може би е нормално и не е опасно, но след като те е прегледала, трябвало е да се консултираш с нея.

5.   Може да е за добро - има презервативи и вибратори с релеф, така, че радвай се! Колкото до отказа от партньорката - или не е била достатъчно възбудена или е студена, защото би трябвало да й хареса, а не обратното.

6.   ами лекарката е длъжна да погледне, нали? Ако е било нещо ненормално е щяла да ти предпише лечение. Щом не го е отворила на въпрос, значи е нормално.
Лекари...
И аз имам една особеност на очния нерв и винаги като ходя на очен лекар гледат и се пулят, една ми каза, че ще ослепея, а още не съм... добре, че си знам - то е нещо като бенките - особеност, обаче без някакво влияние.

Хората (слава Богу) не сме фабрично пройзводство, а чисто природен продукт - всеки е различен.
Ако те питат момичета, кажи, че е нещо като бенка и това е...
щом не те боли и не те сърби, значи не те боли и не те сърби и не си заслужава вниманието.

7.   Потърси в google за Pearly penile papules - това са кожни образувания по периферията на главичката на пениса.
1 - во не са заразни и и не са полово предавана болест, (все едно да причислиш и акнето или бенките към заразните и полово предавани болести). Това са абсолютно безвредни образувания единствено проблем може да се появи, ако решиш нещо да ги "ровичкаш", като по този начин може да се разранят и да получиш кожна инфекция.
2-ро по-принцип може да се премахнат. С помоща на лазер или електро коагулация се изгарят. Въпросът е струва ли си, като се има в предвид, че дори самата процедура се води козметична манипулация