Споделена история от Здраве

Проблем с ерекцията, не я задържам
Здравейте

От 5, 6 месеца имам проблем с ерекцията. По стечение на обстоятелствата съм и с ново момиче, но като цяло тази календарна година нямам успешен секс, дори и с бившата, с която 3 години и нещо нямах засечка.

Купих какви ли не неща, какво ли не опитах и все още не мога да направя такъв секс с това момиче, какъвто съм правил точно преди 6-7 месеца с бившата ми приятелка. Факт е, че това момиче го харесвам повече, дори и по-тясна я усещам, но имам няколко проблема.

Като цяло все още не съм стигнал до заключението дали е точно това, но съм на 80, 90 % сигурен къде е проблема, защото има и едно-две други неща, които понякога се появяват и колкото и да чета в интернет започвам да мисля и все някакви симптоми за нещо опасно да си намирам..

Качил съм около 5, 6 килограма от есента. Всичките килограми са ми в областта на бедрата, задника и краката, като цяло. Доста дебели са ми краката, а нагоре съм почти перфектен, да не кажа перфектен. Всичките излишни натрупвания са в областта на краката. Когато стисна крака и съм с надървен член издържа в пъти повече и е в пъти по-силна ерекцията от тогава, когато разтворя крака (въпреки, че тогава е по-дълъг видимо), но просто спада бързо.

Към момента мога да държа повече сексуално, ако темпото е бавно и съм със събрани крака, ако забързам темпото така, както обичам и например съм прав, а тя е на задна, издържам много малко или въобще не мога да започна, защото ми спада.

Какво ли не си мислих, провал след провал, докато сега закърпих леко положението и правим някакъв секс, но не е такъв, какъвто трябва да бъде, защото през цялото време се напъвам да го задържа надървен, а след това спада, сменяваме позите и не мога да задоволя момичето, а адски много ми харесва.

На ден ми става десетки пъти, ако не и повече. Още от сутринта до вечерта, при всяка целувка, при всеки жест, но не го задържам. Започнах да тичам и правя клекове, и като цяло най-хубавият ни секс бе след един много тежък мач, който изиграх с приятели на малки вратички.

Има само едно притеснително. На моменти, но рядко ми се случва, когато легна по корем и примерно се събудя първи път да пикам в 2-3 часа, след това често има и втори път в който ми се пика, отново съм по корем с надървен пенис (не до край), но имам някакво чувство, че ми се пика, след това отивам до тоалетна, пикам и почти нищо не изпиквам, остава някакво чувство, че не съм се доизпикал и леко дразнене около главичката и там където излиза орината. Това е нещото, което ме притеснява на моменти, да не би да не са само краката, да има и нещо по-опасно.

Като цяло доста се натоварвах психолочиески от провалите с това момиче, защото не можех да си обясня как правим секс, по 5 минути, по-тясна е от бившата, по-красива е, всичко е по, а аз не мога и не мога. Винаги съм бил човекът, който контролира ситуацията и събитията, кога, как и колко секс да правим, а сега ситуацията и събитията контролират мен.

Дори да са краката или нещо друго (което бих прегледал на уролог, макар да ме е срам), а тренировките си ги правя, имате ли някакъв съвет как и какво ми е нужно преди секс за да задържа тази ерекция поне 20-30 минути и да се изчукаме най-накрая с това момиче. Понякога имам кръвно 130/80 и ме притесняват хапчетата, но все пак, кажете нещо

Коментари

1.   Дали имаш някакъв физически проблем свързан с пениса не мога да преценя, не съм медицинско лице.
Психологическият проблем вероятно го има - страхът, че няма да се представиш добре води до загуба на ерекцията, което пък от своя страна ти "потвърждава" провала и така се образува омагьосаният кръг в който си попаднал.
Силденафил (Виагра) прави чудеса - ще ти стои сякаш не е твой а са ти пришили един чудовищен член.... ще свършиш работата и после страхът от провал ще изчезне след няколко "потвърждения" и няма и да ти трябва вече хапчето.
Консултирай се с мед. лице по темата, аз лично имам страхотно добър опит с този начин.

2.   Тя ще си тръгне. Едва ли ще те чака още дълго. Жените не прощаваме лесно да се стараем и да няма оргазми. Аз не бих правила компромис с неуверен мъж в леглото.
Жена на 30 и отгоре.

3.   Имаш хормонални проблеми. Без изследване няма начин. Отделно неуспехите са ти докарали стрес.

4.   Благодаря ви за съветите.

Доста добри два сексуални контакта имахме уикенда, ако трябва да съм честен.

Трябваше да напипам темпото, да стягам краката и в определени моменти да е изключително бавно, защото просто този PC мускул и като цяло тазовите не издържат при бързо темпо в момента. И сам вчера свърших, докато бях с отворени крака и сам си правех, омекваше доста често, стегнах дупето и се повдигнах малко, намалих темпото и достигнах далеч по-силна ерекция. Сексуално единият път бях на 100% през цялото време, дори тя не издържа и ми се извини, защото я заболяха долу яйчниците (има си някакви проблеми), тогава ми беше много мощна ерекцията и викам, че то аз трябваше до сега 100 пъти да ти се извиня, няма проблем. На следващия ден бях на 80, 90, 10 в различни етапи различно, но пак на по-бавно темпо.

Мисля, че нямам някакъв сериозен проблем, става ми по 100 пъти на ден, сега и тия 2 пъти държа добре. С присвити крака е много стабилен, Дори Онзи ден на 80, 90% бая добре усещах и аз и тя, е иска ми се на 100 да е всеки път, но за щастие поне не спадаше напълно или много, а нещата се случваха и то около 30, 40 минути и двата пъти, като първият беше и повече.

Надежда има