Споделена история от Здраве

Болка при секс
Здравейте имам нужда от съвет, а за този проблем няма на кой да споделя.
Имам прятел от известно време и правим секс, проблема ми е, че имам желание, възбуждам се, овлажнявам се, но щом си го вкара в мен изпитвам болка. Всякъш цялата възбуда изчезва и ме боли, понякога е доста непоносимо дори.
Преди съм имала само 1 сексуален партньор, той ми беше първия и сме имали само няколко сексуални контакта и мислех, че е нормално да ме боли. Но вече от 5-6 месеца првя секс и няма промяна.
Не знам дали е от значение, но също така доста често след секс имам и цистит.
Не знам какво да правя и как да се справя с този проблем.

Коментари

1.   Консултирай се с гинеколог, намирисва ми на лека инфекция, надявам се всичко да е наред! Успех.

2.   Може да е инфекция.
Обезателно иди на лекар.

3.   Въможно ли е да имаш проблеми с кандида? Представлява вид гъбичка, която всеки човек я има в организма си, но се увеличава при прекаляване със сладкото и силно въглехидратните храни. Наскоро гледах едно клипче в youtube, свързано с този вид гъбичка и се говореше, че от нея може да се стигне до проблеми със секса. Заповядай линк за клипчето: https://www. youtube. com/watch? v=TB0yFyZowk0 Препоръчвам ти да го изгледаш, макар и да е дълго и общо взето да отвориш каналът на това момиче. Говори много ценни неща за болестите и как те са свързани с психиката.

4.   Най-вероятно имаш някаква скрита инфекция. Когато аз имах възпаление на левия яйчник личната ми лекарка ме лекува от цистит с червена боровинка, но аз подозирах, че е нещо гинекологично, защото на позите с по-дълбоко проникване чуствах болка, което е нетипично за мен, но ме беше срам да и го обясня. В крайна сметка отидох на гинеколог, защото половата ми система не е нещо, което мога да пренебрегна, лекаря ме прегледа само на ултразвук, така, че не се притеснявай, а отивай на лекар, защото тези инфекции водят до безплодие, а най-малкото пречат да се насладиш на секса с любимия човек.