Споделена история от Здраве

Нямам зърна
На 20 години съм, а нямам зърна!!!! Това проблем ли е? На какво се дължи? Появявят се от време на време само! Някои ако знае да каже или ако има същия проблем?!!

Коментари

1.   И аз съм така. Изобщо не е проблем. Появяват се когато ги пипаш по-дълго,струва ми се. Ако никой мъж не си играе с тях, мисля, че е нормално да не се виждат често. На мен мама така ми обясни, понеже и аз се тревожех дали не съм дефектна. Не сме,спокойно:) По-късно ще се покажат. Аз съм на 21.

2.   Здравейте. Забелязъл съм че на моята приятелка, когато е възбъдена и излизат или когато си играя с тях и ги облизвам и тогава и излизат спокоино не се притеснявай Успех.

3.   Отиди на лекар. Сигурно имаш, но не се виждат. Ти самата казваш, че се появяват отвреме - навреме. Моята леля ми е казвала, че било така и като родила синът и и ги изсмукал навън. При мен е обратното з- ужасно големи са и стърчат и през пуловерите ми. Мъжете вместо да ме слушат какво говоря ме гледат там и откачат. Говоря за сделки за огромни суми. Аз естествено се възползвам от намалението и ги ошушквам здраво.

4.   И на повече от 20 нямат зърна но това не е проблем няма нищо от което дасе притесняваш единствено ще ти е трудно когато родиш защото няма как да суче но ти сигурно си далеч от тазии мисъл.

5.   Здрасти аз съм омъжена имам дете но нямам зърна. Знаеш ли това толкова много ме мъчи защото не само, че неможах да кармя детето си но и ме е срам пред мажа ми. Знаеш ли имало едни пластмасови неща които се слагали на зарната за да могат да изпъкнат. Продавали се в аптеките, но лично аз незнам колко помагат.

8.   важно е момчетата да магат да ги стискат и ще са доволни а ти правила ли си секс

9.   Това е често срещано, няма защо да се притесняваш. Не си дефектна. Има много жени с вдлъбнати зърна. Но да, обикновено по време на възбуда се "показват", когато е студено и при друго дразнене.

Това обаче не е никакъв проблем. Важното е да си здрава, а този, който ще те хареса, ще хареса и гърдите ти такива, каквито са :)

10.   Аз имам друг проблем .. имам три ! постоянно прикривам третото но когато го видят други хора и ме наричат изрод :( какво да правя

11.   Моите също се появяват от време на време и се притеснявах, но вече съм по - спокойна радвам се че го има този сайт! :)

14.   явно ще кърмиш само от време на време - горкото ти бебе
и за мъж ти е кофти...

15.   Аз съм мъж и също зърната ми изобщо ги няма. Когато обаче измръзна или се възбудя леко изскачат! Между другото са ми силна ерогенна зона, откачам като ме пипат там!