Споделена история от Здраве

Защо се чувствам така?
Здравейте, читатели!
Искам да споделя с вас какво ме тревожи.
Момиче на 21г съм тежа 32кг.
Почти всеки ден се чувствам зле.
Тоес лошо ми е, все едно имам тежест на гърдите, все едно ще ми прилошее, ръцете ми треперят абе с две думи се чувствам като парцал. Правила съм изследвания вс е ок. И на лекари съм ходила и там е ок. Просто се намирам в безизходица. Чувствам се отчаяна. Какво да направя, към кой да се обърна омръзна ми все да се чувствам така.
Извинявам се за безпокойството и благодаря за отделеното внимание.

Коментари

1.   Колко си висока? Тези килограми не са никак здравословни за момиче на твоята възраст, може това да е една от причините.

2.   Просто не се храниш правилно. Консултирай се с добър диетолог и ако започнеш да тренираш фитнес за мускулна маса още по-добре. Мога да ти дам определени съвети, но предпочитам да го направи диетолог.

Ако пък си анорексичка, трябва психиатър.

3.   Айде, бе, и не си чувала за анорексия?

4.   Тези килограми са ужасно малко, това е клиничен случай и сериозно заболяване. Сигурна ли си, че се мериш правилно? Какво ядеш? Изхода е да започнеш да тренираш с тежести и да се храниш по-добре и по-калорично.
За да имаме някаква база за сравнение как изглежда едно момиче на тези килограми ето пример:
https://4.bp.blogspot.com/-nqcj_m9ITAc/WcsfiUB59CI/AAAAAAAARu4/5MThU_0nEEIf9LC3QZ36RPJ5hsSmwrCXgCLcBGAs/s1600/a.jpg

6.   Колко си висока? Аз съм 171 и тежа 50 кг. Доста повече от теб и съм страшно слаба. И на мен ми причернява постоянно, но съм свикнала с това и не се плаша.

Кажи как се храниш и какъв е начина ти на живот. Защо си толкова слаба?