Споделена история от Здраве

Папиломи
Здравейте момче на 18 съм имам папиломи около члена ходих на дерматолог и започнахме горене с азот но сега ми излязоха и на ануса срам ме е да си показвам задника на доктори има ли някакъв вид домашно лечение и може ли да усложнят ако не ги лекувам?

Коментари

1.   И ние с приятеля ми бяхме така, и мен ме гориха с азот няколко пъти.. Вече повече от година имам до ануса, но нищо не съм правила повече. Вземай Туя - хомеопатия, 4лв от аптеката, всяка седмица по едно, в един и същи ден.

3.   Не ги оставяйте тези кондиломи, не са папиломи. Има огромен шанс да плъзнат навътре в ануса... Задължително се третират видимите, те от само себе си няма да се махнат. Може да пробвате с ябълков оцет, най-добре домашен - напоен тампон, налагате мястото, най-добре през нощта и така през ден, защото гори като всяка киселина. Има определено ефект. Отделно имуностимулатори - екомер, кориолус. Тая туя как се приема точно, №1?

4.   Номер 1 съм.
Дали са папиломи или не - лекарят може да прецени.
Моето е папиломи, кожната лекарка ми е обяснявала, че то не може да се изкорени от организма ми, но при отслабена имунна система може да се проявява. Също така, че има много хора, които са преносители без да се прояви нито един път през живота им.
След лечение с лекарства на мен и приятеля ми, тя изписа Туя - няколко месеца, като в седмицата по 1 път, в един и същи ден. Слага се под езика и се разстапя. Докторската обясни, че имало хора, на които горенето с азот и лекарствата нямали ефект, а от Туя та имало. Говоря за др. Димка Данчева.

5.   Един път в седмицата по колко гранули? Не вярвам да става дума за цялата опаковка. Между папиломи и кондиломи има разлика. Вторите се предават единствено по полов път. Няма смисъл от спор, но аз бих посетила и друг дерматолог-венеролог.

№3

6.   Пий сутрин на гладно скилидки чесън. Няма по-добро лекарство-антибиотик, при това натурален. Потърси повече инфо, за около 3 месеца ще се изчистиш. Можеш да кажеш и външно със средата на разрязана скилидка.

7.   Ако е папиломи, народната медицина лекува с корени на синя жлъчка.

8.   Това звучи като кондиломи, не като папиломи... както и да е - кондиломите обикновено са по лигавиците или по кожа близо до лигавиците в определени участъци като например около половите органи - няма да минат от само себе си, не ги оставяй, защото рискуваш още да се разпространят и навътре по лигавицата на ануса и тогава ще я закъсаш наистина и не само ще трябва да си показваш задника на лекаря, ами и да ти бъркат и да горят в него вместо наоколо!

Важно е ако правиш секс да е с презерватив, защото даже да нямаш видими, цял живот ще си носител и може да заразиш партньорката си, а при жените ЧПВ може да премине в рак на матката!

9.   Случайно слушах едно руско видео, точно за папиломите.

Лекуват ги с отвара от пелин. За пиене става дума.