Споделена история от Здраве

Прецакан Завинаги! Защо така?
На 26 г съм. Историята се отнася за члена ми. Ето накратко:Имам приятелка от почти 4 години, но до сега НИКОГА не съм свършвал от нея по никакъв начин. Стотици пъти френска без кондом, над 1000 пъти секс без кондом, няколко пъти анален без кондом и НИЩО! Преди нея съм правил секс с компаньонки около 10 пъти естествено с кондом и отново никакво удоволствие. От 13 годишен съм пристрастен към порното и буквално всеки ден 365 дни в годината, години наред съм мастурбирал и свършвал по 3-4-5 пъти дори на ден. Когато пробвах за първи път секс останах разочарован, казах си това ли е толкова хубавото нещо, няма що... После се запознах с моята приятелка, обаче промяна няма освен на ръчна, по друг начин не мога да стигна до края, понякога с мъка.. В началото тя недоумяваше защо е така, какво ми става и и беше криво, но после претръпна и свикна, като и обясних, че проблема е в мен, а не в нея. Допреди година бях горд със себе си, че издържам по час-два в секса, но сега се замислих и се чувствам жалък. Как няма да издържам 2 часа и да и доставям многобройни оргазми, като аз не усещам и не чувствам нищо сякаш го правя през панталона ми.... Камо ли да ми е кеф, че да свърша. Понякога изпитвам удоволствие, но да кажем в месеца 3-4 пъти при определени пози, настроение и обстоятелства и то пак не е пълно щастие а стигам до 50% твърде далеч, за да свърша. Когато ми говори възбуждащи истории усещам прилив на удоволствие, докато правя секс, млъкне ли сякаш правя лицеви опори за неен кеф... Обаче днес май установих какъв е единия проблем. Сложих си члена под студената вода на чешмата, зимата го правих с ледена вода от чешмата и оставям струята да тече по главичката. Ами нищо не усещам, сякаш ми е прибран в гащите. Когато ледената струя се насочи по надолу по него веднага реагирам на студа и се отдръпвам. Така май няма как да направя деца по естествен начин... Някой да има, като мен?

Коментари

1.   Ето това е жив пример за трагичните, разрушителни, непоправими последствия от порното!

Ами много ясно защо - порното и дясната ти ръка ти предлагат едно много бързо, много лесно постижимо и достъпно удоволствие - без кондом, без усложнения, без да трябва да се разправяш с някого, без да мислиш за неговото удоволствие.

Сексът обаче е нещо много по-различно, да не кажа точно обратното на това, с което си свикнал - той е преди всичко общуване, мисъл за другия, обмен на енергии, ИЗРАЗНО СРЕДСТВО НА ЛЮБОВТА към него...

А ти какво си направил? Отделил си наградата от работата! Все едно да взимаш заплата без да работиш! Е как ще обичаш работата в такъв случай? Тя е само безсмислено трепане според тебе и според организма ти...
За повечето от нормалните хора най-голямото удоволствие при секса е не техния собствен оргазъм, а това да виждат и усещат как партньорът им се гърчи от удоволствие, да виждат благодарността и любовта в очите му, и чак тогава и те избухват със страшна сила! Това е не двойно, а хилядократно удоволствие! И не само сексуално, но и духовно.

Къде е при теб всичко това?

Не знам какво да те посъветва... Добър психолог, сексолог и работа, работа, работа! Трябва да разрушиш напълно сегашните си рефлекси и навици, и да преизградиш нови, които да включват и партньор...
Трябва да спреш всякакво порно и всякакви чекии! трябва да научиш разглезения си организъм, че удоволствието може да бъде получено само като резултат от добре свършена работа. Няма задоволен партньор - няма оргазъм за тебе!