Споделена история от Здраве

Нямам желание за борба
Добър ден! Аз съм на 18 години и от известно време нямам желание да се боря за каквото и да е може би защото не знам за какво бих се борил. Всичко, което правя ми изглежда насилствено в смисъл, че го правя защото съм задължен да ходя на училище да си намеря работа но до там. След всичко това нямам желание да се занимавам с нищо друго. Реално искам да обърна внимание на тялото си не да го "надуя" и да вървя едвам, едвам ами за релеф от колкото за нещо друго но не си го поставям като цел, че да почна да взимам някакви мерки по въпроса. Преди не бях така, когато нещо не ми харесваше веднага взимах адекватно решение колкото може да е адекватно и правилно за човек със 14-15 годишен акъл но се стараех имах желание а сега си върша задълженията и до там. Моля ви само хора със подобен проблем да ми дават съвети или хора вече минали през този етап, период за да мога бързо да започна да се развивам. Гледах да е максимално кратко затова ви благодаря за вниманието и бъдещите коментари със чел съвет към мен!

Коментари

2.   Ами постави си цели, де!

3.   За да си мотивиран трябва да мечтаеш, да си представяш нещо хубаво. Като си го визуализираш известно време и ще сдобиеш желание да го постигнеш.
Прост пример: Замисляш се за сладолед, представяш си вкуса, текстурата и аромата му. Това ти дава мотивация да идеш до магазина и да си вземеш.
В момента просто си изпаднал в инерция. Случва се ;)
Ж30