Споделена история от Здраве

Някой пробвал ли е Либрамед за отслабване?
Здравейте! Обсъждахме с дъщеря ми приема и на Либрамед но все още не знаем как действа точно и дали има странични ефекти за това искаме да се консултираме преди да го купим. Тя е 97кг и след няколко месеца ще навърши 14 години. Намалили сме храната, на диета е, и пие много вода. Искам да Ви попитам някой ползвал ли е Либрамед за отслабване, и колко време се бави ефекта за свалянето на кг? Благодаря предварително.

Коментари

1.   По принцип всичко, което има действие има и странични ефекти. Ако имаше медикамент, с който се отслабва ТРАЙНО И БЕЗВРЕДНО,То нямаше да има толкова дебели хора и то в богатите държави, където хората могат да си купят лекарства.
Номерът в отслабването не е в това, което ядеш (било лекарства или особена диета), а в това, което НЕ ЯДЕШ.
Първо, не се яде непрекъснато, а се яде само при глад 2-3 пъти на ден. Не се пият сокове и сладки напитки, дори фрешове!!! Повечето деца напълняват именно заради тези напитки.
Второ, спират се всички прости въглехидрати – ЗАХАР, ХЛЯБ и тестено (включително пълнозърнести продъкти), картофи, ориз
Спират се вредните мазнини като маргарин и олио и се заместват със зехтин за салата и за готвене масло или маз.
Общо взето ако детето ви яде преди всичко ЗЕЛЕНЧУЦИ, месо, яйца, риба и морски дарове 2-3 пъти на ден и спре горните неща, ще отслабне и то бързо и ЗДРАВОСЛОВНО.
За закуска в училище може да приготвите сварени яйца, малко натурално кисело мляко, парчета зеленчуци – краставица, чушка или просто може да пропусне ядене в училище, а да се храни като се прибере у дома. Аз така съм била като ученичка и нямах проблеми с това, напротив, много концентрирана през цялото време и си пестих парите за закуска.
Също цялото семейство трябва да промените начина на хранене. Не става с таблетки. Щом толкова малко дете е толкова пълно, значи вината е при родителите. Най-вероятно и цялото семейство имате огромни пробмели с теглото. Време е да направите нещо по темата или съсипвате бъдещето и здравето на детето си.
Успех.

3.   Пълни измамници!
Не се занимавате с глупости!
Запознайте се с изследванията и книгите на д-р Бари Сиърс, и "зоната".
Български сайт: vzonata. com

Накратко: чрез баланс на протеини, въглехидрати и мазнини при всяко хранене се балансират хормоните айказаноиди, както и инсулина и глюкагона. Това позволява без никакво чувство на глад и умора приеманите калории да се минимизират (като при този режим калориите де факто не се броят/смятат). Взима се и рибено масло, на което се оказва, че сме недохранени през последните десетилетия.
Резултатът е нормализирано тегло и перфектно здраве. Също хормонален баланс. Без НИКАКВИ изкуственяци, химии и т, н. - само чрез правилно хранене. Само след месец ще има забележим ефект, а след година напълно ще нормализира теглото и здравето си.

Въобще не губете време и не се занимавайте с глупости и вредни неща!
Ако решите да започнете, ще ви кажа и откъде да вземете максимално качествено рибено масло (всъщност тази информация я има във форума към сайта, но е малко разхвърляна там).

Поздрави и успех!

4.   От авторката: благодаря ви за съветите! Номер 3, да ако може да ми изпратите повече информация, но как да стане тук?