Споделена история от Здраве

От какво съм болна?
Здравейте аз съм на 18 и от 1месец се чувствам странно. Доста често на ден повръщам и цикъла ми закъснява. Вчера с приятеля ми бяхме на ресторант и по едно време пак ми се догади след като ядох и едва не повърнах на земята. Мисля, че това беше заради хранително натравяне. Днес пак повръщах вече 2пъти. Какво ми има? Скоро ако не ми мине отивам на доктор.

Коментари

1.   По-скоро си бременна, а не болна. Отиди на лекар, не е тук мястото да задаваш такива въпроси.

2.   Верно ли не се усещаш, че си бременна или темата е тролска?

3.   От авторката: И аз това си мислех но не знам. Утре ще отида на доктор. Дано не съм бременна. Не, че не съм готова но просто не знам как гаджето ми ще реагира. Страх ме е да не ме зареже след 2годишна връзка...

5.   Авторке, той ако те зареже, защото носиш НЕГОВОТО дете, значи е по-добре да го разкараш... Ако имаш съмнения за него, че е човек, който би те зарязал за такова нещо... няма смисъл да си с него! Ако не е готов да бъде баща, ами да слага презерватив или да не прави секс... Значи, големи за секс, но неспособни да поемат отговорности... Вазектомията също е опция, за хора, които не искат деца.
Бъдете образовани и отговорни хора! Не раждайте без да имате желание, не изоставяйте децата си!

6.   Струва ми се, че темата е измислена! То и дете ще знае, за какво става дума, а ти ни питаш от какво си болна.
Или си много ниско образована, и не се усещаш или ей така от скука си измисли нещата.
Направи си тест вместо преглед и ще си наясно, щом е от месец :)

7.   Все пак ако закъснението е малко, и си повърнала 1-2 пъти може, да е от храната, но един тест или преглед и ще си наясно :)