Споделена история от Здраве

Проблеми при уриниране
Здравейте на 30г. мъж съм от вече 2 месеца имам някакви странни проблеми при които така и не можах да намеря лечение. Как започна всичко. Събрахме се приятели да гледаме футбол след 2рата бира усетих някакъв странен дисконфорт в главичката на пенисът но си казах нищо няма ще мине изпих още бира а след това звъннах на приятелката ми да дойде да ме прибере от съответния бар. Прибрахме се направих си душ и вечерта правихме секс когато свърших усетих тази болка по силна и по остра след няколко минути отшумя. На следващия ден след работа изпих пак една бира там болката пак се появи моментално, там вече разбрах че се появява след употреба на алкохол и така спрях да консумирам какъвто и да е бил алкохол болките пак отшумяха но не бе за дълго. След няколко дни болките пак се появиха и започва ха да се уселват та реших да посетя уролог. Докторът ми каза че бъбреците са добре но след като постави пръст в ануса ми за да провери Простатата е установил че е възпалена така нареченият ПРОСТАТИТ дадох сперма за изследване за да се установи бактерията. Започнах лечение с гентамицим мускулно 6 дена не помогна после антибиотик таваник през устата 5 дена пак не след това ципринол венозно 10дена тогава усетих ублекчение но болката още не изчезваше тогава чрез много ровене из форумите прочетох че аулин може да помогне пих го други 8 дни болката отшумя но не е изчезнала на пълно и до ден днешен съм с този дисконфорт и не знам към кого да се обърна 3ти лекар сменям и нямат отговор та въпроса ми е ако на някой му се е случвало подобна случка споделите дайте съвет ПОМАГАЙТЕ ще ви бъда много благодарен не знам какво да правя благодаря!

Коментари

1.   Пробвай да пиеш по 3 прахчета на ден уринал акут. Щом са предписвали антибиотици и не действат, явно бактерията е резистентна. Нямаш друг избор освен да ходиш по лекари. Откъде си и при кои си ходил?

2.   Пак на уролог, не се съветвай по форуми. Не знаеш тук дали няма да ти кажат нещо, което ще ти навреди.