Споделена история от Здраве

Комплексиран съм...
Изчетох доста истории тук и други места, но мисля, че никъде не видях комбинация от мойте проблеми. Та накратко:
- на 25 г. момче
- девствен
- от 13 години с над 90% инвалидност (без чужда помощ) - от автоимунно заболяване (лупус), остеопороза и лека форма на епилепсия. Единствено се радвам, че изобщо не ми личи по никакъв начин.
- никога не съм имал приятелка, защото в тинейджърските ми години, едно че не съм мислил толкова изобщо за момичета, но и през месец бях по болници и т. н
- имам едвам 3 месеца работен стаж, защото заради здравословните ми проблеми имам голямо ограничение на нещата, които мога да работя.
- големина на пениса 13 см., но по-големият проблем е това, че въобще не е дебел, мисля че даже и на презарватив няма да си пасва точно...
- все още живея с баща ми

Относно здравословните ми проблеми пия по 15 хапчета на ден, лекарите попринцип ми забраняваха дори и да уча в университет, а за работа и дума да не става.
Без значение това, не ги послушах завърших университет на 24 (като трябваше да прекъсна първата ми години, защото тогава ми откриха епилепсията), въпреки че съм с остеопороза и това автоимунно заболяване наскоро реших да тръгна и на фитнес, за да изглеждам малко по-добре, с приятели когато се събирам пия и алкохол (заради фитнеса сега гледам да се ограничавам малко).
Знам, че много хора ще ме помислят за луд за последните неща, които написах, но просто само да им кажа, че ако не ги вършех, щях да съм НАПЪЛНО асоциален и приятели нямаше да имам, и със сигурност щях да съм се самоубил или в психиатрията...

В момента гледам да уча, че да почна работа (поне това, което уча е в сферата на IT технологиите, което е добре), но проблема в момента е, че само мисля за това какъв е шанса някога да си намеря приятелка с всичките ми тези проблеми на 25 г., (като след време заради тези здравословни проблеми може да станат и още... ) и не мога да се концентирам изобщо... Защото да кажем, че случайно излезе някое момиче, как ще реагира след като съм с тези здравословни проблеми, как ще реагира на другите неща, ако случайно стигнем и до леглото...

Просто вече се чудя и съм си казал, че най-вероятно до 30г. възраст, ако не съм почнал да работя това, което искам, не съм заживял сам и не съм си намерил приятелка, най-вероятно ще направя нещо много лошо за роднините и хората, които ме познават и държат на мен.

Коментари

1.   Не се отказвай от мечтите си и продължавай напред. Има напълно здрави хора, които също трудно откриват своята половинка. Не се комплексирай, ще срещнеш твоето момиче и ще имаш хубава работа, щом си амбициозен въпреки всичко. Всяко изпитание те прави по-силен. Възхищавам ти се, че се бориш с проблемите и не им се даваш. А колкото до размера - нормален е и повечето средностатистически мъже са така, но все пак си имат жени. Когато жена се влюби в теб, това е последното, което ще забелязва. Казвам го от опит. :)

2.   Дебелината на пениса вече е лесно поправим проблем
струва около 2000лв. да се удебели

3.   Виж сега, за размера не се притеснявай. Смея да кажа, че съм преспала с доста мъже и това няма нищо общо с удоволствието. Сексът не е само проникване. Един от най-лошите ми любовници беше с много голям размер. Е, дори беше и неприятно.
Лупусът е сериозно заболяване, но така като гледам си го овладял. Недей да се предаваш заради жени, не си заслужава. Ще дойде и твоето време да срещнеш подходящо и интелигентно момиче, което ще те приеме какъвто си. Млад си, няма закъде да бързаш.