Споделена история от Здраве

Скъсан презерватив по време на вагинален секс.
Правих вагинален секс с една скапана проститутка магистралка и когато ми дойде мисля, че и в нея малко свърших и като си го извадих и тръгнах да лъскам за да свърша спермата ми си изхвърча от презерватива и от там шаш и паника(секса беше 4-5мин. ).. разпитвах я имам ли повод за притеснение.. и ми вика няма за какво да се притесняваш имам дете на 6 месеца даде ми и телефонния си номер.. и след акта и звъннах пак да я питам дали имам повод за притеснение и тя пак ми каза няма за какво да се притесняваш, на мене ако ми имаше нещо щях ли да съм тук и да работя? .. След случката веднага отидох до майчин дом и разказах на една дежурна какво се случи и ми каза, че така няма да хвана хив. През нощща четох един сайт medhelp. org и там хив лекари пишат, че шанса е 1 на 1000 или 1 на 2000.. демек, че трябва да правя необезопасен секс с нея повече от два пъти на ден, че да хвана вируса и това дали е така? Цяла нощ от притеснение не мигнах.. след това ходих до медицинска академия в кабинет за кожни и венерически болести и разговарях с една лекарка и тя ми каза, че няма какво да се притесявам за хив шанса ти е бил 0. 000001%.. и два дена след това пак ходих на същото място и в този кабинет беше друга лекарка на смяна и на нея и разказах за случката ми и тя ми каза: Че имало хора който проверявали проститутките за хив и било много малко вероятно да ме зарази..

1. Да кажем ако е хив позитивна и е на терапия нали няма как да ме зарази?

2. Да кажем ако е хив позитивна и не е на терапия може ли да ме зарази?

3. Мога ли да съм сигурен, че проститутките наистина си следят хив статуса?

4. Ако на една проститутка и намерят хив винаги ли след намерения вирус започва терапия?

Моля ви хора бъдете така добри и ми помогнете, че ще се побъркам.. :/

Коментари

3.   Да ти се чуди човек как с твоя шаш и паника изобщо си се навил на проститутка

4.   Ами като се побъркваш от такива неща, защо ходиш при проститутки. И точно пък Хив. Богато въображение имаш. Изпий една ракия и се успокой.

5.   От разказа ти останах с впечатлението, че изобщо не си бил вътре в нея без презерватив. Само няква сперма е хвърчала...

6.   Значи не вярваш на лекари учили повече от пет години и практикували от както се помнят, но на някакви случайни хора тука ще повярваш, честно ли?

9.   Аз, пък си мисля, че с това си отношение напълно си заслужаваш "шаша и паниката". "Скапана проститутка-магистралка"... Кво дириш при нея? Шашкай се сега, весели празници ти пожелавам.

10.   Не съм специалист, но предполагам минава време докато започне да дава индикация евентуален тест за HIV, т.е. не става да отидеш на изследване и да се успокоиш (бързо), а трябва да чакаш примерно месец или повече. Което ще те психира. Може би е по-добре да ѝ предложиш пари за да се изследва тя и да отидеш с нея. И за нея е полезно да се изследва, а след като изкара и печалба не виждам защо да отказва. За другите болести може да се изследваш ти. Пък току виж се чукате гратис и се ожените :) За друг път да знаеш - 2 бр. презервативи и проститутка от 150лв минимум. Между другото каква марка беше презерватива?

11.   И на мен ми се е случвало два пъти с проститутки, веднъж вагинало и анално, усеща се, не съм се тествал, чакам да мине още време, но ще го направя щото се лишавам от секс без, пък и ме гложди.

12.   Абе за Хив нямай големи грижи ама за херпес , трипер, гонорея и Хепатит има голям шанс.

13.   Като прочетох "скапана проститутка магистралка" и бях дотам. Като е такава, защо правиш секс с нея? Ти си хиляди пъти по-скапан от нея!

14.   Проститутките не си правят изследвания, само такива като "плеймейтките" периоично си правят, все пак ги поръчват високоплатени чичаци.
Никой няма да си признае че е болен, особенно пък проститутка, та нали така изпуска пари.
Следващите 3-6 месеца си направи изследвания, не ходи само да питаш.

16.   13 Нали.. и аз написах подобен коментар ама някое админче се е... Опрял до проститутките ама хем му скъпо даже и евтиното, хем комплексирано... мазало. А проститутките си правят изследвания, тези като него не си правят. ;) Не го ли виждаш, че няма и минимална здравна култура, лапетата знаят повече от него как да се пазят и кое как се предава.
ж22

17.   до 16
Дааа и на мен ми отрязаха коментара, който беше в духа на номер 13. Каквото и да си говорим, колкото и да го щадят модераторите, авторчето си заслужава напълно "шаша и паниката".