Споделена история от Здраве

Температура 37,2 до 37,6 след тежък вирус
Здравейте приятели,
Аз съм на 26 години и имам следния проблем:
през март изкарах много тежък вирус. Заедно с първите симптоми на вируса започнах да усещам напрежение и тремор в долната част на левия си крак (от коланото надолу). Чувствам постоянна умора и слабост. Успоредно с това оттогава поддържам температура от 37 до 37, 6. Откриха също и ниско желязо. Към момента съм посетила УНГ, стоматолог, гинеколог, невролог и ревматолог и всеки от тях ми назначаваше изследвания. След излизането на резултатите не намираха причина. Единствено извън норма беше изследването AST, което отчете повишена стойност (350 при норма до 200). Последния лекар - ревматолог ми изписа антибиотик за инфекцията, от които направих два курса на прием. Иначе той ми назначи специализирани изследвания, чиито резултати си бяха добри. Докато пих антибиотика всичко беше наред, но от два дни го спрях и отново започвам да вдигам температура. Все още усещам крака си като изпъната струна и цялото ми тяло сакаш тръпне.
Моляви за съвет, какво да правя оттук нататък.
Благодаря Ви предварително.

Коментари

1.   Пробвай енергиино лечение :)

( скайп- k.e_shade - за въпроси :)

-Death_Blade ^

2.   Благодаря за коментара.

3.   http://spodeli.net/5/story-770.html
Погледни тук.Може да откриеш нещо полезно,а и има консултиращ лекар.

4.   Потърси добър класически хомеопат.

6.   не ходи на хомеопати още, билчиците няма да ти помогнат - имаш някаква инфекция и тя е бактериална, щом се поддаваш на антибиотици. Отиди при последния лекар и мислете нови антибиотици - докато не си изчистила инфекцията, ще продължава температурата, тялото се бори с нея, по принцип е добре това, но при теб явно се изтощава вече.
Наблегни на добра храна, много плодове, зеленчуци, взимай и витамини отгоре и се лекувай - няма шега с инфекциите!