Споделена история от Здраве

Съсипани нокти
Здравейте, моля историята ми да бъде публикувана, защото е важна. Както разбрахте-имам проблем с ноктите на ръцете. Ноктите ми са чупливи и като че ли сами се разяждат от нещо-буквално на 2 места половината ми нокът го няма(нокътя е само наполовина) и не расте, а си седи така. Преди време част от един от ноктите ми на крака падна, което мн. ме учуди, защото не мога да си обясня от кво. Не ги чопля или гриза. Поддържам МНОГО добра хигиена. Ако има значение-преди съм пушила, не пия и не използвам наркотици, не спортувам и ям всичко(и здравословно, и не).... От какво може да е

Коментари

1.   Гъбички. Отиди на лекар.

2.   Има ли вероятност да имаш псориазис? При тази болест става така...

3.   Звучи като тежък случай на нелекувани гъбички - при всички положения направи една консултация с дерматолог, за да избегнеш още по-сериозни усложнения.

4.   Понякога се получава точно от "МНОГО добра хигиена".