Споделена история от Здраве

Приглаждане на косата
Здравейте :) искам да ви попитам може ли да ми кажете някоя маска за коса която да приглажда косата след къпане примерно... нали знаете като ходим на фризьор и косата ни е гладка и свежа. Не е задължително да е само за приглаждане а и за мекота. кажете как си поддържате косата през лятото специално ме интересува защото моята лятото преживява голям тормоз с пресата за изправяне :) мерси предварително :Р

Коментари

1.   Не си ли чувала за вълшебната маска с тривитаминол? :Д Можеш да си го купиш 0т ветеринарен кабинет или аптека за жив0тни. :) Така... Също можеш да си вземеш и една спринцовка с игличка... Тази маска омекотява косъма, придава блясък на косата и засилва растежа й. Тривитамин0ла е покрит с гумено '' капаче ''. Ако го 0тв0риш ще граняса, зат0ва ще ти е не0бх0дима спринцовката с иглата. Ще си изсмукваш една спинцовка ако ти е къса косата, ако е дълга две. Ще са ти не0бх0дими : 2 супени лъжички ракия (може и друг алкохол) ; 1 супена лъжичка зехтин ; един жълтък ; 2 супени лъжички кис. мляко ; 2 чаени лъжички мед и май това беше ;д... Всичко това го объркваш заедно с тривитаминола и го втриваш ж корените, после с помоща на гребенче го разнасяш по цялата коса. Може да си прибереш косата в торбичка или шапка за баня. :) Стой с маската около 2 - 3 часа. Маската може да си я правиш 2 пъти най - много седмично! Аз си ч правя на 5 - 6 дни. Има ефект! Маската се прави да кажем 2 месеца и след това 2 месеца почижаш (не си я правиш), защото косата ти ще поеме прекалено много количество витамини и може маската да стане с обратен ефект. :) Ако имаш още въпр0си питай - aws0m3@abv. bg (но не знам дали админите ще ми публикуват имейла ;д) :)))