Споделена история от Здраве

Лек за камъни в бъбреците
Здравейте, жена съм и имах проблем, получих бъбречна криза, стигна се до болница инжекции, които подействаха след няколко часа. Прегледаха ме на ехограф и се установи че имам камък 6-7мм и малки такива песъчинки по 2мм в двата бъбрека. Получих болки отново отидох на уролог и каза че е слязъл в уретера и неможе да излезе, уговорихме час за разбиване, така нареченота стреляне.... Бях много уплашена и случайно отидох в една аптека в която се познавах с фармацевта, който ми каза бабин лек, реших да опитам и 3 дни пиех това, предната вечер преди интервенцията аз го изкарах без болка, повярвах че това ми е помогнало! СУТРИН НА ГЛАДНО: ЕДИН ПРЯСНО ИЗТИСКАН ЛИМОН, 2 ЛЪЖИЦИ МЕД, 2 ЛЪЖИЦИ ГЛИЦЕРИН( ГЛИЦЕРОЛ) КЪМ КОИТО СЕ ДОБАВЯ МАЛКО ВОДА ЗА ДА СТАНЕ 250-300ГР ВОДНА ЧАША! От време на време чуствам бодежи може би са песъчинките и пия това след 3 дни всичко свършва, а се пие 30-40 дни на 6 или 12 месеца при проблем! Успех помага на 100% и даже е полезно!

Коментари

1.   Вземи 1 буркан с мед, отброй 100 зърна хвойна и смели зърната с кафемелачка, разбъркай ги с меда и от тази смес взимай по 1 с. л. след храна сутрин и вечер - 2 пъти на ден. Взимай тази смес 2 месеца и после 2 месеца почивай. Само не трябва да имаш други някакви заболявания, защото хвойната действа. Най-добре е обаче да отидеш на уролог, да ти изследват урината, да те видят на ехограф и тогава да правиш, каквото и да било. Първо иди на лекар.