Споделена история от Здраве

Множествена склероза
Здравейте!

Може ли някой, който има информацията за множествена склероза, да ми разясни, какво точно представлява, дали има някакво лечение, дали въобще може да се излекува напълно някой и как бихте помогнали на човек болен от ''МС'', било то физически или психически! Четох за нея в интернет, но бих желала мнение на хора, които са болни от МС или хора, които са информирани!

Моля Ви, наистина, защото ми е много важно!
Благодаря!

Коментари

1.   Гледах филмче за една жена на кЪм 35-6 год., която се разболяла от МС и направила следното: спира с работата си ( 12 часа на компютър), спира алкохол, цигари и нездравословна храна и отива в Индия на лечение. Естествено според мен това е жена с финансови възможности. Спомням си как показваше упражнения за тялото си. За съжаление не мога да намеря филмчето. Ще го потърся пак ако го намеря ще пиша.

2.   Намерих филмчето. Напишете в Гугъл '' Една жена с множествена склероза "-bTV

3.   Потърси "The Swank diet" (Диетата на Суанк) в Гугъл. Има изследвания, че подобрябва симптомите при някои хора и си струва да се опита.

4.   Понякога симптомите при дефицит на витамин В12 се диагностицират като множествена склероза или други заболявания, затова преди да се постави тази диагноза, трябва да се изследва В12, за да се отхвърли като причина. Ако не е изследван, задължително трябва да се провери. Ако се окаже нисък, се вземат добавки или се поставят инжекции и много от симптомите може да се подобрят или направо да изчезнат.