Споделена история от Здраве

Не ми става.
М25, от известно време, няколко месеца, може би повече, ми е трудно да задържа ерекция, или да я получа.

В собственият си дом, усамотен, но уви... спада или докато спра движението и веднага започва да омеква.
С порно, без порно - няма ефект.

Не знам отново ли влизам в депресия, преди 5 години бях същата работа, после малко се подобриха нещата с антидепресанти, имах и приятелка, макар че в 70% от случаите омеквах в нея.
Не ми харесва това. За момент ми идва нагона и изчезва.
А като тийн, по 7-8 пъти мастурбирах на ден(в редки случаи де, повече 2).

Взех леко да се отчайвам вече.

Коментари

1.   Здравей, причините за спадане в ерекцията или липса на такава може да не е свързана с емиции и психика. Артериите към пениса са много тънки и те често се запушват първи при хора с наднормено тегло и дори при такива, които са с нормално такова, но в горната граница. Холестеролът в норма ли е? Имаш ли високо кръвно? Диабет? Това са все фактори, които може да имат роля. Отиди на на лекар, няма нищо срамно. Направи си необходимите изследвания за нещата, които изредих.
Тъй като това е просто сайт за споделяне и не съм лекар, независимо каква е причината, бих те посъветвал да наблегнеш на по-здравословна храна - зеленчуци, пълнозърнести храни, някой друг плод. Спри рафинираните храни. Намали червеното месо и млечните. Не пуши и ако пиеш, го прави с мярка. Всичко това се натрупва и ще подобри както физическото, така и психическото здраве.

Пожелавам ти да решиш проблема си! :)

2.   Еми това да не ти е мандра. Физиологията си има звисимости и лимити.

3.   Търси нова. Пий чай магарешки бодил изследвай се за полимикробен тест.