Споделена история от Здраве

Искам да ви разкажа за мойте проблемни бремености...
Аз съм на 33 год. Омъжена съм щастливо. Имам дъщеричка на 1г. и 9м. Искам да ви разкажа за мойте проблемни бремености. На 29г. забременях и бях много щастлива имах, лека бременост до 7месец след което прокарвих ивлезнах в болница до края бременоста.Оказа се че имам плацента превия/ниска плацента/ и за това карвях. На третия път от кървенето ме оперираха и изкараха едно хубаво момченце, но живя само 5дни.

За мен лекарите го изпуснаха, защото беше бяло, хубаво бебе но....

Започнахме да чакаме да мине година за да забременея.Аз забременях след година и три четири месеца, но се оказа, че плода спря да се развива и правихме кюртаж. Аиде пак чакаи половин година. След което се роди моето момиченце.

Коментари

1.   много хора имат подобни проблеми но не ги споделят

2.   Добре е ако си преживяла вече случилото се и можеш да говориш за това. В състояние ще бъдеш и да насърчаваш и да помагаш на други жени, имащи като твоя проблем.

3.   ти наистина си имала късмет след два неуспешни опита да ти е живо и здраво момиченцето и успех в живота

4.   Аз също имах 2 спонтанни аборта единия в 5 а втория в 6 месец огато разбрах че отново съм бременна изпаднах в ужас след като знаех какво преживях предните 2 пъти.Но благодарение на д-р.... сега имам син на 12 години.Пожелавам на всички такава радост.Кураж!

5.   Аз съм на 20 год. преди един месец ми откриха раничка на маточната шийка, която беше с размер на 5 ст. Изгориха ми я с лазер и лекарката ми каза, че това няма да ми попречи да забременя. Спазвах стриктно инструкциите й и сега много ме страх дали ще забременея. С приятеля ми опитваме да си направим бебче, а аз не сам бременна все още. Моля за съвет, ако има някой който е минал по моя път нека да ми пише.

Благодаря ви предварително от все сърце!

6.   Това, че чак трети път си успяла да задържиш детето не е случайно. По принцип не го казвам на всеки, а само на познати, но за теб и всички други ще препоръчам книгите на Лазарев "Диагностика на кармата". До преди година не бях чувала за този човек. Книгите са психологически, написани на разбираем език и пълни с човешки ситуации. Продават се във всички нормални книжарници. От както започнах да ги чета се промених към по - добро, защото си дадох сметка за моето поведение и до какво води то на фино ниво.

Ако ти кажа направо защо си имала трудни бременности ще ми се изсмееш, но там в тези книги са писани хилядя подобни случай и е обяснено защо се е получило така. Само едно ще ти кажа: тези предишни деца са те спасили!

7.   Желая ти всичко хубаво. Да ти е живо и здраво момиченцето.

8.   Отговарям на момичето с раничка на шииката на матката. Взема се млечна киселина от аптеката и иригатор по твои избор. С една чаена лъжичка на 1 л топличка вода ще правиш влагалищтни промивки през 3 дни. Преди лягане, или след половия акт.
Раничката не може да бъде причина за безплодие, но внушението ти може.

9.   Обръщам се към 6. , Може ли да ми разкажеш нещо повече.. как така са я спасили. не разбирам!!! Много ми е интересно, и ако може да ми обясниш как така са я спасили ?!?!

10.   Номер 6 е някаква абсолютно ненормална дето си мисли, че животът е като по книгите. Я се осъзнай. Това да не ти е фантастичен филм...

11.   номер 6:"...и един мариот обвиваше шоколада в станиол"
:)))))