Забавяне на цикъл от антибиотик - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (89933)
 Избор на редактора (165)
 Любов и изневяра (20857)
 Секс и интимност (10506)
 Тинейджърски (19463)
 Семейство (4404)
 Здраве (7342)
 Спорт и красота (3843)
 На работното място (1876)
 Образование (5271)
 В чужбина (1178)
 Наркотици и алкохол (869)
 Измислени истории (712)
 Проза, литература (1428)
 Други (12011)
 
Зъбни импланти
Възстановете Вашата усмивка в рамките на седмица!

Зъбни импланти - цени

 

  

Споделена история от Здраве

Забавяне на цикъл от антибиотик
преди: 4 месеца, 10 дни, прочетена 248 пъти
Моля ви помагайте спешно!
Възможно ли е приемът на Augmentin заради гнойна ангина да забави месечния ми цикъл? Закъснява ми с два дена. Секс с приятеля ми този месец правихме само веднъж и то с презерватив, който след това проверих и не беше скъсан. Сигурна съм, защото го напълних с вода и не протече. Не е прониквал в мен без предпазно средство. Имах си симптоми на типично пмс : омазняване на кожата по лицито, появата на пъпки, честа смяна на настроенията, точно вчера ме боля като за менструация, но не дойде нищичко.
Все пак обаче се чудя на Аугментина ли се дължи? Да се притеснявам ли или е нормално?
Моля наистина ми помогнете!
За хората, които ще питат на 22 съм.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
 
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 4 месеца, 7 дни
hash: bb90c674de
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

1.   Според мен няма от какво да се притесняваш щом презервативът не е бил скъсан и да от антибиотика е много възможно да е. На мен ми беше закъснял със седмица и беше от диетата, която правих тогава. Бях много напрегната за цикъла, гледах симптоми за бременност, направих си тест-излезе отрицателен, но реших да не правя повече тестове и да не ходя на лекар, а да изчакам. Дойде ми след седмица някъде като се поуспокоих и сега си е нормален- закъснял е заради изтощението на организма от диетата и заради стреса.

 
  ...
преди: 4 месеца, 5 дни
hash: 8c5c16632a
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

2.   Здравей!

Един от страничните ефекти на антибиотичните медикаменти доста често включва и разместването на датата на менструацията, лично аз през годините съм се убедила в това, а съм страшен паникьор, когато става дума за нежелана бременност и скъсани презервативи.

Най-вероятно ще ти дойде след три-четири дни до седмица, но само ако се опиташ да се фокусираш върху нещо извън месечния цикъл и датата. Щом си имала симптоми, това е още по-показателно (и най-вече успокоително за самата теб), че нещата са си наред. Едно бебе категорично не става от еднократен секс със здрав презерватив. :) Знам, че в момента закъснението те кара да мислиш за всяка подробност, да премисляш дали все пак не е имало дупчица в латекса, ами ако е станала беля, ами ако не е от антибиотиците...

Дишай. Женското тяло е по-чувствително, отколкото бихме могли да си представим. Влияе му луната, храната, стреса, липсата на стрес, редовния и нередовния секс, витамин С-то, лекарствата и какво ли още не. Ако си прочистиш ума от токсични мисли, няма да усетиш кога ти е дошло. :) А ако въпреки всички паниката си те е обзела и няма връщане назад, направи си тест, отчети, че е отрицателен, и пий един ментов чай за успокоение.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker