Споделена история от Здраве

Нелегален аборт
Искам да попитам за координатите на някой гинеколог, който би бил съгласен да направи нелегален аборт. Зная, че такава информация не се дава просто така в нета иначе щяха да ги хванат докторите и затова ще ви дам един имейл. Ще ви бъда много благодарна, ако ми помогнете.

Коментари

1.   Да ти помогнем за какво? Да те осакати някой некадърник ли?

2.   Аз лично няма как да стана съучастник в престъпление! Нито пряк, нито косвен!

3.   Момиче, осъзнай се, може да умреш така. Какво ти пречи да направиш легален?

4.   Да не би да си мюсюлманка???

5.   Мило момиче, предполагам затова няма E-mail в историята ти, защото модераторите не са го публикували, или пък си решила по - късно в коментар да го дадеш, но недей го давай, ще си направиш само лошо.
Предполагам нямаш 18, щом искаш да направиш нелегален аборт.
Ако толкова искаш да направиш аборт, все пак, поговори с родителите си и отиди на някое място при специалисти! Хиляди пъти по - добре е да понесеш няколко скандала, отколкото да те осакатят за цял живот!
Те за това са им нелегални абортите, защото не са добри!
И не само де, но и по телевизията са ги давали, които са ги хващали, работят в ужасно нехигиенични кабинети... сигурно си стерилизират инструментите в кутийка от маргарин пълна с вода и веро "Eхо".

Моля те, не го прави!!!!
Помисли!

Anonymous

6.   Ами пречи й, защото при непълнолетно момиче се иска съгласие на родител. Което не значи, че е по-добре да бъде заплашена от безплодие, спонтанни аборти или недай си Боже - смърт. Защото наистина не се знае нито какъв е съответния лекар, нито какви са хигиенните условия и пр. Май ще трябва да изпиеш горчивата чаша и да кажеш поне на единия си родител.

7.   Така става като деца си играят на големи, а после ги е страх да кажат на мама...