Споделена история от Здраве

Имам проблем с пениса...
Здравейте искам да ви кажа за пробелма си. Значи аз съм на 13 - години като бях малък мисля че на 5 или 6 години трябваше да ходя да ми отлепят кожичката от главичката на пениса и всичко мина нормално. Но от време на време когато нямам възможност да се измия или искъпя започвам да събиръм някакви бели вещества прилилича на сперма но незнам не е много е така гъсто даже не е и в водно състояние и когато си бия чикий и гледам порно пенисът ми не е заголен до край смисъл кожичката ми е до половината на главичката а когато го заголя почва някак си да ми стяга.. незнам защо моля ви кажете ми какво да правя много съм притиснен...

Коментари

1.   Спокойно, нормално е. На твоите години и аз бях така - имам предвид стягането. С времето минава, особено като започнеш да водиш редовен полов живот. Другото е въпрос на лична хигиена. Мий се по-често. Не знам за тийнеиджър, който да не е възбуден през повечето време, а това също допринася за натрупването на "белите вещества". Така че поне веднъж на ден в банята насаме със сещаш се кой.

2.   Братле, имах същият проблем тва е защото от както си се родил имаш повече кожа от обикновеното (отгоре) кво ли не правих с раззни мазила топях си хуя в тетранещо си и разни билки лекарства... нищо не помогна да ми е свободно и да си го беля без проблем затова ми направиха полуобрязване така че хем имаш кожичка да си покриваш хуя хем ти е свободен отгоре направиха ми го с цялостна упойка 10минутна операция без болки без нищо без проблем ся ми е аеляк тва си го направих в лятото за 6 клас сега съм 11 и съм супер аеляк не ми пречи за нищо и не е грозно кажи на ваще кажи на личен лекар квото те посъветват това но ако нищо не помогне това е решението

3.   :D :D :D :D :D лапеее зарежи си пишока а хващай количките и отивай в пясъчника. На 13г. "когато си бия чикий и гледам порно " и на 14 секс на 15 татко.

NOrmal_Boy

4.   Познавам такъв случай (немога да кажа, че и твоят е същия), но момчето го водиха на лекар и там му го доотрязаха, за да може кожичката да си пада нормално. това изобщо е деликатна работа, понеже само едно грешно движение и тази кожичка от самосебе си се свива и трябва да отрежат целия пенис. По принцип е работа на всяка майка, докато момченцето и е още бебе да му го маже и заголва със специален крем, за да няма този проблем в бъдеще...
Отиди на преглед, ще те посъветва специалист. Успех!

Anonymous

5.   Може главичката да не е освободена до край. За да нямаш проблеми, когато започнеш полов живот, да не те боли и пр. трябва да отидеш на уролог и той ще прецени. По принцип и да има нужда от манипулация тя се прави с упойка и не е страшно - леко дръпване или рязване и после всичко ще е наред. Според мен кажи на майка си или на баща си, вземи направление от личния лекар и отиди при специалист. Избери мъж уролог, ако се притесняваш и проблема ще се реши. Не отлагай, защото все още растеш и сега е по-добре това да се оправи.

6.   Белите вещества ги има почти всеки младеж. Трябва по-често миене. За кожата се прави лека операция. Иди на лекар.

7.   Имаш фимоза приятел, а тя се лекува с цепване на кожичката(което май не е много препоръчително) или с обрязване. Няма нищо страшно от това, не значи че ще станеш турчин или нещо подобно, пък и ако го направиш ще спре да се събира тази съставка, която всъщност е резултат от пот и десквамирани епителни клетки. Пък и ще можеш да ебеш по-продължително, което си е плюс. Говори с вашите това си е за лекар, но не е нещо страшно

8.   Не съм лекар, и не знам как точно е при теб, но мисля, че всичко е нормално. При мене беше същото! Мъж 28

9.   Това бялото вещество, медицинския термин е "смегма" и се образува при липса на достатъчна хигиена - не е страшно, не е болест, просто трябва да си миеш патката често и редовно =)

Относно "стягането" като си извадиш главата на пишката - виновника е така наречената юздичка - тва е кожичката, от долу на главата, която я свързва с тялото на пениса. Ако много ти стяга и причинява дискомфорт - посещава се хирург, който я прерязва и освобождава кожата =)

bile

12.   Един ден главичката или кожичката около нея (незнам точно ) ме сърбеше и при допир ме пареше. Несъм правил секс. Вчера се изкъпах и днес ми се появи нещо бяло по главичката (без някъква миризма ), но не е сперма. Какво да правя, освен че трябва да се иде на лекар. Може ли да се оправи в домшни условия?

13.   Това, което се събира, когато не си се изкъпал се нарича смегма. Тя се състои от секрета на мастните желези на главичката на пениса, както и от мъртви клетки от епителната тъкан и влага, която като не се миеш там се натрупва и ти я виждаш. Просто се мий по-често.
~Кървава победа~

14.   №13, и когато смегмата се смеси с кръвта от Кървавата победа, и става.. мартеничка!
Иначе ти колко пениса имаш?

15.   От автора:

Благодаря ви много приятели много ми помогнахте утре ще идва при личния лекар ще си взема направление и ще ида на уролог (мъж).. Но се по оправих започнах да се къпя по често и вече нямам тея беличките вещества... и пенисът ми порасна повече относно 3. айде бе чичко.. ; ))