Споделена история от Здраве

Не мога да сваля 3 кг
Здравейте имам един проблем или по-точно въпрос.
Аз съм на 15 и исках да ви попитам нормално ли е да тренирам 2 спорта по 20-21 часа тренировки на 5 дни. През почивните дни тичам по 3-4 км и отделно правя коремни преси и лицеви упори. И та проблема ми е, че не мога да сваля мечтаните 3 кг. Висока съм 1. 75 и тежа 61 кг. Преди 2 месеца започнах да се ограничавам и отслабнах 6 кг. Каква може да е причината?

Коментари

1.   Е, за това вече не знам. Доста се трудиш. Иначе и аз съм като теб. Сега съм 55, висока съм 165, но искам да стана 51-2. Съотношението ти е добре, ама щом не се харесваш. И аз искам 3 кг, но не мога и не мога. Не че наистина не мога, но нямам воля. Иначе и аз свалих 7-8 кг : )) Просто не знам как го направих. Но ти ме мотивира и започвам тичане, отдавна се канех. Благодаря!! : )) А за твоя проблем, не знам. Ако го правиш от доста време може би организма ти вече е свикнал на този режим и си поддържа теглото чрез него. И аз бях така преди, спрях и пак се задържах теглото. Може и просто организма ти да се нуждае от тези кг, които има, все пак в никакъв случай не си дебела.
Прецени хубаво дали не си въобразяваш, че са ти излишни, че аз веднъж от голям зор да съм слаба бях станала 48 със същата височина. Добре, че се осъзнах и качих малко.. даже малко повечко от колкото трябваше : D

все пак ако си от скоро на този режим или просто още няма ефект, или наистина имаш проблем и ще трябва да посетиш някой друг лекар. Дано все пак успееш : ))

2.   За да свалиш така мечтаните 3кг. има следната рецепта:вземаш една мотика по възможност 8-ми номер и бегом в царевицата, няма начин да не отслабнеш даже и повече отколкото ти се иска.

3.   Кленбутерол в пирамида и хранителен режим с повечко вода ;)

4.   От автора..
към 1 Благодаря
към 2 - Да мисла и това да правя скоро ; DD

5.   Аз съм 1, 66 - 1, 67, тежа 50кг и искам да сваля един, поне малко на крачетата, че там са по - пълнички. Но е трудно. Дайте съвет

6.   № 3 - какво е това "кленбуткерол в пирамида"?

7.   Трябва да знаеш, че след отслабване организмът се нагажда към новия режим и му трябва повечко време да се осъзнае. Продължавай в същия дух още месец-два и вече трябва да свалиш онея 3 кг.

8.   От Автора към Номер 7.
Благодаря за съвета :)