Споделена история от Здраве

Бял Равнец-мнения
Здравейте на всички.Аз съм на 20години и съм момиче.Пиша тук за да обменим мнения отностно белият равнец.Първо искам да споделя,че още от както ми дойде цикъла почти ми е бил нередовен ,посещавала съм различни гинеколози все хормони ми изписват,никога нищо сериозно не виждат,но все пак си имам нарушения в цикъла.Пила съм и дуфастон и жангии ,но файда няма.Почнах да чета и още от отдавна зная,за белият равнец който се слави,за женска билка.Доста позитивни коментари,съм чела,в описанието съшо пише ,чее помага при нарушена менструация,кисти и други.Пила съм на чай ,но тъйкато е по горчив знам че няма дълго да го пия.Разбрах,че имало и на хапчета и мисля да си закупя и да го пробвам.Ако има дами,ползвали билката на таблетки моля споделете мнение.Благодаря ВИ!!

Коментари

1.   Ползвам бял равнец от години. Ползите определено са много, особено при продължителна употреба и изпити количества от поне 500 мл на ден, но чудеса не очаквай. Няма да ти реши с магическа пръчица проблемите, особено ако става въпрос за хормонални дисбаланси и храненето ти не е изчистено.

Понеже се е случвало да пробвам и таблетки (в аптеката нямаха нито насипна билка, нито на чай, но пък успяха да ми пробутат иначе непродаваемите таблетки), мога директно да ти кажа да не си губиш времето и парите с тях. Никакво действие няма да видиш от таблетките - или го пий, както трябва на чай/запарка или по-добре не се занимавай.

2.   Аз съм пила бял равнец, когато ми е закъснявало. Действа безотказно, много е добро наистина.

3.   Белият равнец наистина върши чудеса в това отношение. Да направи цикъла редовен. Няма странични ефекти като синтетичните хормони и едновременно с това пречиства кръвта. Аз започнах да го пия за регистрация на цикъла и при редовен прием дава резултат след около две седмици. Препоръчвам го на всички.

4.   За моя трябва постоянноство. Приготвя го според указанията и те се тъпче с хапчета. Промени и храниненето. Малко вид в чая ще подобри вкуса му.