Споделена история от Здраве

За втори път този месец имам цикъл
Здравейте! Преди една седмица цикълът ми спря и сега отново ми дойде!? На 17 години съм... много се притеснявам.. Какво ми има? :S

Коментари

101-108 от 108

117.   Здравейте,
на 20 години съм и ми свърши цикъла преди точно една седмица (понеделник) а днеска отново ми дойде по скоро като зацапване.. Трябва ли да се притеснявам...
Благодаря ви предварително

118.   Здравейте и от мен имам проблем трябваше да ми дойде на 30. 12. 2013-31. 12. 2013 някаде а то ми дойде на 01. 01. 2014 и трябваше да ми спре на 05. 01. 2014 а то продалжава да ми варви вече 8-ми ден и аз много се притеснявам. Ако някой знае нещо да ми каже. Благодаря предварително.

121.   Здравейте аз съм на 12 и цикала ми дойде два пъти този месец през 18 дни. Моля ви помогнете ми много съм уплашена и не знам какво да правя.

122.   Аз имам същият проблем, но при мен вече втори месец подред ми идва два пъти в месеца. (миналият месец и този също). Миналите месеци ми идваше нормално даже почти на една и съща дата но тези двата не знам какво става доста съм притеснена. Има ли за какво да се притеснявам.
П.С на 14 години съм .
Благодаря предварително за отговорите ви

123.   Не се притеснявай

125.   Здравейте!
И аз съм с такъв проблем за първи път ми се случва да ми дойде два пъти в един месец и сега има по-тъмен цвят това дали е нормално, ако може някои да не посъветва

128.   На мен ми дойде 2 пъти в месеца, като ви смърши на 16. 11 и сега на 18. 11 мо дойде отново но този път кръвта е по светла, даже розова. Водя полов живот на 16 съм преди ми те беше случвало да ли дойде 2 пъти в месеца, но това беше още в. началото като ми идваше. Пръвият цикъл този месец беше нормален както си трябва да бъде, но сега ми дойде пак. Някой знае ли какво може да ми е??

130.   Искам да попитам (не знам дали въпроса е за тук ) На 15 съм идва ми два пъти в месеца и смятам да ходя на гинеколог (Та въпроса ми е как процедира гинеколога с деца)

101-108 от 108