Споделена история от Здраве

Уплах от камион !
Здравейте, не знам дали тук е мястото, но наистина съм доста уплашена!!!
На 26. 07. 2019г (вчера) Приятелят ми имаше рожден ден! И решихме за този хубав повод да идем до Пловдив заедно с още двама приятели, но минахме през Троян, за да се видим с една позната и накрая решихме да минем през Арка на Свободата (Беклемето)!! Тъй като сме чували, че това място е прекрасно, а и наистина беше!! '
Всичко беше прекрасно, докато не решихме вече да си тръгнем от Беклемето, и да се запътим за мястото на където се бяхме запътили, а именно Пловдив!! При слизане от Арката видяхме катастрофа с тир на който му беше паднала само отстрани решетка ли как да го нарека, не знам!? Зад тира на остър завой видяхме кола, която предницата беше просто "Уникална"!! Слава Богу нямаше тежко пострадали, спряхме да питаме дали имат нужда от помощ!? Отървали са се с леки натъртвания!! Но не това е проблема!!
След 2-3км, на един остър завой, се появи тир, който караше с много висока скорост и влезна в нашето платно!! Разстоянието между нашата кола и тира беше просто трагично, а под трагично имам впредвит малко!! Слава Богу приятелят ми зави рязко надясно, за да не се ударим... Проблема е там, че аз когато видях камиона страшно се уплаших!! Започнах да треперя и след това последваха сълзи! За капак изпаднах в шок, не говорех, постоянно камиона ми беше в главата, ходих по малка нужда през 10-15 мин!! Че и след всеки завой надолу ми се подкосяваха краката, особено когато виждах кола или камион!!

Моля Ви кажете какво да направя!! Слава Богу нищо не стана, но уплаха е огромен!!!
П. С Как може да караш с 100+ km/h, след като знаеш какви остри завой има там!!! Ненормални просто!!
П. С Само на 17 съм, а приятелят ми е на 20! Никога до сега не ми се беше случвало, а доста си пътувам!! ...
Помогнете моля какво да направя, за да се махне тази паника!!!

Коментари

1.   Отиди да ти леят куршум. На мен винаги ми помага при уплаха. Не трябва да се преспива с уплах.

2.   Прекалено малка си до ходиш сама насам - натам с неопитни шофьори, какъвто е твоя приятел. Затова и толкова си се уплашила.