Споделена история от Здраве

Какво правите когато нямате възможност да ходите по голяма нужда?
Какво правите когато нямате възможност да ходите по голяма нужда, например сте на работа, среща или каквото и да е място на което нямате възможност в номента, а сте на зор?

Коментари

1.   Винаги преди пътуване или някакво събитие, за което знам, че ще е неудобно да отида до тоалетна, си правя клизма, за да не изпадам в кофти ситуации. Просто вече ми се е случвало и се сгърчвам от ужас при мисълта.

2.   Пускам в гащите.

3.   Стискаме.

4.   Стискам дупарата колкото и да е кофти

5.   намирам си тоалетна :-)

6.   Е какво толкова, отиваш до тоалетна навкякъде има, ползваш влажни кърпи и готово. Планували си иначе кога какво ядеш, и на мен не ми се случва често, но чак толкова не го мисли.

7.   Е кво прайм, търсим тоалетна. Човешко е. Най-добре да го правим сутрин и да не го мислим, но понякога не се получава.

8.   отиди до тоалетна на всяка цена, в противен случай ще се разболееш от рак на дебелото черво и ще умреш за справка умрелите Евтим и Георги имах констипация и отговорна работа нямах възможност да ходя до тоалетна в резултат ходих веднъж на две седмици/болките бяха ужасни, пъпки и цели ранипо лицето, хемороиди оригване, подут стомах, киселини сърцебиене/, Майка ме излекува със свещички гуталакс вечер преди лягане. когато се събудиш сутрин преди работа трябва да ходиш до тоалетна до 9 часа. и ядеш плодове и зеленчуци 500 гр на ден 1,5 литра вода на ден и 5 км ходене
п п ако не го направиш добре животът си е твой макар и твърде кратък

9.   не с*ра

10.   И аз си правя клизма, подмивам се и си парфюмирам дупето. За в случай, че ме огрее.

11.   Аз всяка сутрин преди да изляза си правя душ и не излизам без тази процедура.

12.   Пускам.

13.   Виждам, че голяма част от коментарите са несериозни. За това ще ти отговоря сериозно, защото това е деликатна но съвсем нормална тема. Всичко е в рутината. Например да кажем че почваш работа в 9, ставаш в 7 и половина, физарядка, кафенце закуска и преминаваш задължително през тоалетната. Нашите тела много лесно могат да се програмират да спазват режим след толкова часа посещение до тоалетната, всеки ден. Не говоря за случаите на запек, когато колкото и да напъваш нищо не излиза и цял ден си наработа и нещо подпира... неприятно е. Или пък другата крайност - некачествена храна и зор. За да не ти се случва внимавай какво ядеш и към кои храни имаш непоносимост. И да, страшно е да те хване когато най-малко искаш, но е човештинка. Запомни, по добре да умиришеш някой публичен кенеф, отколкото да стискаш и да го изпуснеш от немай къде в гащите пред непознати! Всеки е човек и всеки е имал неприятни стомашни разтройства на лоши места. Просто ги преживяваме и се шегуваме с тях или се опитваме да ги забравим.

14.   Къде е това място, където няма възможност да отидеш до тоалетната? Във всички сгради има тоалетни. Ако си в среща или друга ситуация, винаги можеш да се извиниш, ако ще и за друг повод, примерно, да се обадиш по телефона, а реално да отидеш в тоалетната.

15.   Въобще не ми пука къде съм, намирам си тоалетна и готово.

16.   По принцип гледам сутрин да не излизам от къщи без да съм ходила по голяма нужда. Просто не се чувствам добре да си разнасям отпадъците и токсините в мен цял ден и да си тровя тялото. Обикновено нямам проблем с изхождането, но ако случайно нещо съм объркала храненето и не се получава, не губя време, а веднага правя лека клизма докато си взимам душ и проблема се решава за по-малко от 10 мин.

Случи ли се да ми се приходи, когато съм извън къщи, просто ползвам най-близката тоалетна за целта. Какво значи да няма къде - във всеки офис има тоалетни, има и не малко публични такива. Да хигиената е под въпрос, затова или не сядаш на седалката, а заемаш полуклек или носиш в себе си мокри кърпички или джобен спрей и си я дезинфекцираш.