Споделена история от Здраве

Оглупяла съм драстично, а съм само на 16
Здравейте! Имам този проблем от вече 2 месеца. Първо се започна с вицове - преди винаги схващах сарказъм до някаква степен, но от юни до средата на юли, когато прочитах някакъв виц, често ми се случваше да го разбера след около минута-две. След това започнах да забравям думи и когато някой ми разказва нещо, аз си набелязвам дума и си казвам значението и на ум. Но днес съвсем ударих дъното, чудейки се дали луната се намира в Слънчевата система и след коя планета е. Естествено, че знам, че е спътник на Земята, нямам представа какво се случи. Забравям много неща от обща култура. Може ли някой да ми каже на какво се дължи, тъй като това ме измъчва вече толкова дълго и се повтаря многократно в един ден и как мога да го поправя? Не съм слаба ученичка, дори имам и високи оценки, а сякаш умственият ми капацитет е толкова нисък.
Благодаря за отделеното внимание и съжалявам, ако съм допуснала правописни грешки!

Коментари

1.   Ако пушиш трева - спри. Тя действа на някои хора по този начин. Ако не отиди на лекар - невролог, може да е нещо сериозно, не го подценявай в никакъв случай