Споделена история от Здраве

Цистит - няма оттърване!
Здравейте! Всичко тръгна преди една година с този цистит и от тогава насам не мога да се оправя изцяло. Антибиотиците не помагат вече, защото се оправям и след месец-два бактерията е отново налице. Явно е станала резистентна. А на лекарите им е най-лесно да изпишат антибиотик. Писна ми да се тровя вече, от него и гъбички ми се появиха... Искам да се оттърва веднъж завинаги, защото това не се търпи вече - сексуалния ми живот е трагедия заради това. Доста често се случва да го получавам след секс. Вече нямам желание да правя, от страх да не ми се появи пак. Има ли някой излекувал се от тази напаст?

Коментари

1.   Аз се оправих с Уринал, при мен също беше всеки път след секс и направо ми се плачеше. Не помня точно колко време го пих, мисля че 30 дни всеки ден, както и по една кофичка кисело мляко и много вода.

2.   Аз бях с такъв проблем 4 години, истински ад беше.
Това, което на мен ми помогна беше, че намалих сладкото, соленото и киселото. Почнах и да ям много цвекло, никакво газирано и адски много вода.

Има още нещо-алое Вера. Точно така, ама не от ония сокчета, а истински гел от алое Вера. Пия го от 7 месеца вече, няма и помен от цистита.

3.   Задължително пишкай веднага след! и непосредствено преди секс! Дори да са няколко капки, това помага; може да пиеш и по едно хапче уриналуно след секс. Успех!

5.   Аз имам перманентен цистит и затова с гаджето го правим с презервативи. Имам и зелено течение и мириша на риба отдолу. Black Sabbath (истинската)

6.   Прочети за връзката между психиката и цистита. Виж таблицата на Луиз Хей за болестите и причините и обърни внимание, кога цистита се активизира. Когато си в стрес със сигурност е в пика си, когато си спокойна цистита не е активен. Пробвай продължително пиене на червена боровинка, както и хомеопатията. Виж в нета какво препоръчва д-р Михайлов. Единят медикамент се взима след всяко уриниране и усещаш веднага облекчението. Имаш нужда от почивка, за да се пребори имунната ти система. Помисли за някаква промяна работа, средата около теб, дразнители. Кото човек минал през това ти казвам, че в основата е стреса, преумората и прекалената емоционалност. Бях всеки месец на антибиотик, накрая постъпих в болница и при чиста урина без бактерии пак бях с болки. След драстична промяна в живота ми, цистита изчезна сякаш. Сега се появява при много стресови състояния или настинка. Прочети и за Монурал. Това е прахче, което се приема вечер на празен мехур и сутрин като отидеш до тоалетна чувстваш невероятно облекчение. Също и налагането външно /Виж рецептата на Ванга/. За да стигна до всичко това което пиша ми отне години. Лекарите бяха безсилни, антибиотици не действаха, ходех постоянно с болки и премина.

7.   Пробвай с Уростим. Помага.

8.   И аз бях така около година, щях да се побъркам. Изписаха ми Ципрофлоксацин и се оправих още след второто хапче.

9.   Пробвай с Цистирен, жена ми така се оправи. Братан

10.   5, виж, пределно ми е ясно, че ти липсва мъж/жена в живота ти и завиждаш, но аз нямам вина за това. Нямам течения и мириша на хубаво, защото се мия сутрин и вечер с интимен гел.

Black Sabbath

11.   Хубави съвети. Аз ще дам още няколко: прашките не са ежедневно бельо, а еротично, не слагай бикинките в общото пране, а ги пери на ръка, пази си кръста от изстиване. Може да се смеят младите жени, но добре, че мина модата на ниските талии.
До модератор - възмутително е, че в раздел "Здраве" си одобрил номер 5.

12.   Black Sabbath - в главата ти има вместо мозък интимен гел.

14.   Абе, модератори, спрете да одобрявате коментарите на тази, дето се ебава с Блек Сабат, банално става вече. Тази си няма друга работа и се ебава с нея. Спрете се, писна ми да и чета тъпите коментари. Оставяйте само на истинската Блек Сабат.
До бива бива ама вече...писва на всички.

Ж.

15.   А сега де, тази дето се прави на Блек Сабат, се преструва и на Братан. Абе спри са, ма !?! Банална ставаш вече. Не знам коя си ама ни всички ни писна от теб.

20.   Бляк Сабат се ебава с вас с цялото си поведение и отношение. Слушате 22 годишна жена с проблем със себе си, която от сутрин до вечер коментира в този сайт - пенкилер, какъвто е и Братан. Без работа, приятели и емоции.

21.   Предлагам модераторите да не одобряват коментари с псевдоними!

24.   Модератори, ще мога ли да се защитя, защото това, което правите, е несправедливо!
Виждам, че по някакъв начин те дразня, но мен това не ме интересува. Никъде в сайта не е забранено човек да ползва псевдоним, така че се успокой. Светът не се върти около теб, че да се съобразяваме с твоите желания. А сега те оставям да ме плюеш и да пишеш коментари от мое име, защото от мен ти зависи живота и отивам да пенкилерствам по другите теми.

Black Sabbath

27.   И благодаря на модераторите, че поне сега ми одобриха коментара.

Black Sabbath

29.   Не мога да разбера защо трябва някои хора да си измислят псевдоними. Нали целта на сайта е анонимното споделяне и даване на съвет.
Виждаме какво става в случая- няколко човека се правят на един и се получава сблъсък.
Блек Сабати, Братани и подобни. Като искате хората да знаят, че сте вие, има десетки форуми с опция за личен профил, както и фейсбук.

30.   29, за да си придават важност.

31.   Като студентка по медицина ще кажа, че в 90% от случаите циститът е в резултат на секс без презерватив. Така че, на първо място, започни да използваш кондоми, преди да пиеш каквито и да било хапчета. Превенцията е най-доброто лечение!

32.   D mannose, 3X 1000mg

33.   Трябва да пуснете стерилна урина за урокултура, за да се изясни към кои антибиотици е сензитивна бактерията. Междувременно, ще се наложат и противогъбични средства, неизбежно е. Добре е дс започнете един дълъг курс с имуностимулатори. Поздрави!