Споделена история от Здраве

Момченце
Здравейте мъж на 35 години съм. Имам прекрасна дъщеричка на 6 години, но с жена ми решихме да си имаме и още едно детенце. Много бихме искали да е син. Дали има значение позата , овулацията при жената , това какво ядем и т.?

Коментари

2.   Ами единственото нещо, което знам е че красивите жени раждат предимно момичета. Иначе шанса е 50 на 50.

3.   Красивите жени раждали момичета, каква е тая простотия??? Полът на детето зависи единствено от сперматозоида, който ще оплоди яйцеклетката. Не можеш да направиш нищо за да имаш момченце или момиченце... И това да го пита мъж на 35 години, тц тц тц.

4.   Сега, ... тази нагласа ''момче'' на всяка цена (или момиче на всяка цена) според мен е много вредна. Като че ли не искате дете, а пол на дете.
Извинявай, но само ограничени хора могат да разсъждават по този начин. Каквото природата (Бог) даде, това да е.

Когато много хора изобщо не могат да имат дете, да претендираш да е точно момче, е жалко... Жалко е да ти се роди дете, а ти да не се радваш, щото видиш ли, било пак момиче. Просто искайте дете, а ако ви е писано, може да е момче- няма лошо. Ако не- момчетата са за някой друг, а за вас прицесите...
И... понякога колкото повече се навивате точно за момчета, толкова повече онзи горе ви показва, че не вие командвате парада, а той.

Затова... по-скромно. Каквото ви се даде. И не зависи от позата... Има един койтайски календар за пола на бебето, ако искате пробвайте с него, но пак няма гаранция.

5.   Ами можеш да чуеш много глупости, но това са суеверия, останали още от едно време. Каквото и да пробвате, можете само да се надявате, че както каза номер 3, всичко е генетика и не зависи от позата, храната и прочее.
Успех

Мег*

6.   Аз съм чувал друг мит. Че добрите мъже в леглото с ивинение Ебачите правят момчета. Дет има едно лафче "За сам човек толко. Момиче ". Но според мен си е до ген.

7.   Аз съм чувал че само майсторите правили момиче :)

8.   Полът се определя от мъжа. някои мъже могат да правят само момчета, други - само момичета, а трети - и двата пола. Това е. Може би си чувал, че едно от най-несправедливите обвинения към жените едно време е било относно пола на детето. Това, че примерно можеш да имаш деца и от двата пола естествено не значи, че втория път ще е както искаш. Изобщо - Божа работа. Между другото е чудесна комбинацията от 0ве момиченца - близки са, по-кротички и си играят повече заедно.

9.   8 е прав, полът се определя от мъжа, защото само той е носител и на двата хромозома - на Х и на Y.
Аз съм питала и лекари, по принцип сперматозоидите с мъжки хромозом са по-бързички и те точно в периода на оволацията имат по-голям шанс да се наложат, докато женските сперматозоиди пък живеят по-дълго, до цели 6 дни и така - може да се забемени жена 6 дни преди оволация!
Според мен човек не може да определя пола на децата си, това е добре така! Природата си знае работата, след войни и природни бедствия т. н. се раждат момчета за компенсация, раждат се по принцип повече момчета, но на 25 години вече момичетата са повече, защото - ами смъртността при младите мъже е по-голяма - мотори, коли, алкохол...
Така, че -май си има предимство да имаш момиченце.

Не е прав 8 иначе, че две момиченца си били пасвали перфектно. Сестра ми е 4 години по-голяма от мен и ме е тормозила цял живот. Всичко зависи от характер и от възпитание, но винаги съм искала да си имам брат!

10.   Номер 8, говориш пълни глупости.. Като медицинско лице умрях от смях...

11.   Какви са тия глупости, че красивите жени имали момичета. Пълни тъпотии. Памела Андерсън има 3 момчета хаха.
Относно темета; Каквото дал Бог, такова. Засега не е измислен вариант какво дете да имаш /родиш/ :). Иначе аз лично ви пожелавам да си имате момчета - тризнаци хаха :)

12.   Да ти е жива и здрава дъщеричката сигурно ще се зарадва на братче за да има с кого да си играе

13.   Сега дъщеря ти е вече към 7 - 8 годишна

14.   Ето един руски сайт, който предлага таблично изчисление на база рождените дати на родителите.
http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl
Изпробвано е и изчислихме всички вече родени деца на приятелки над 60 деца. Оказа се напълно верен.