Споделена история от Здраве

Нещастните джуджета
Здравейте. Тази тема е главно към жените. Скоро навършвам 21, "висок съм" (тоест нисък съм 1, 73, сутрин в максимално изпънато положение, защото ръст се мери сутрин). В 9-ти клас бях най-много - 1, 83. Смалих се 10 см. и загубих 15 кг. Имам придобита астма, която от около 2-3 години вече не ме мъчи. Имам някакви хормонални проблеми и малка сколиоза. Понякога ми се появява треперене на ръцете и изтръпване на краката, защото някакви нерви са ми прищипани, в тези моменти губя мускулна сила, която и без това не е много, и трябва да си тръскам ръката, за да почна да я усещам. През идващата седмица заминавам за Париж, за да гледам мача от ШЛ между Пари Сен Жермен и Реал Мадрид. След това съм и в Истанбул за мача с Галатасарай, но това е друга тема. И тук идва въпросът - трябва ли, мамка му, да си с ръста на Тибо Куртоа, за да те забележи някоя?? 59 кг. съм, като бях 1, 83 тежах 81 и пак нямах приятелка. Като е ниско момичето момчето да е високо да го пази, като е високо - пак, че да могат да се стигат. Не е въпросът да е Куртоа, има толкова високи мъже, без значение спортисти или не - Джиджи Буфон, Жерард Пике, Майкъл Фелпс, Аштън Кътчър, Даниел Стърн (от "Сам вкъщи"), Мануел Нойер, Кристиано Роналдо, Новак Джокович, Богач Аксой (турски актьор) и т. н. Без значение. Никога не съм пипал гадости като треви, игли и т. н. , не пуша и не пия алкохол, възпитан съм да уважавам жените. Интересите ми са, както стана ясно, футболът, както и всичко, свързано с физиката. Макар и да работя в склад и да хвърлям по 2 тона захар дневно, в свободното си време се занимавам с "тоци" (електричество, ел. вериги, свързвания). Пиша и стихове, но за собствена разтуха. Няма и няма, ни ниска, ни висока. Как стават тия магии, каквото и да мисля, не мога да го измисля. Що баскетбол и волейбол съм играл, що скачане съм скачал, включително към тавана всеки ден и продължавам - милиметър полза няма. Благодаря предварително на всички!

Коментари

1.   Не знам как от 183 можеш да станеш 173? Съветът ми е да се заемеш със здравето си. Аз помислих, че ще ходиш в Париж на лечение, нашият празноглавец на мач отива. С тези симптоми забрави за работа в склад, , ти малоумен ли си, сирак ли си, няма ли кой да те посъветва? Не ти казвам да не се интересуваш от футбол, казвам ти да си определиш приоритетите. Защото ръстът ти е най-малкият проблем.

2.   Търси си по ниски от тебе

3.   Да сме 100% честни жените си падаме повече по високи мъже. Аз също съм висока и ще ми е неудобно с по-нисък мъж. Но ако не бях 1. 75, нямаше да подминавам изобщо по-ниските, защото има страхотни момчета.
По-интересно е друго. Наблюдавам познати мъже, които не знам дали имат и 1. 70, но за сметка на това са доста популярни сред жените. Истината е, че компенсират с друго - хубави са, с добре оформени тела, инелигентни, забавни и готини са. Единият беше бая пълничък преди години, но се взе в ръце и сега изглежда много добре. И двамата са винаги в компанията на крехки миньончета, повечето доста симпатични. Държат се възпитано, уверени са, социални и приятни за комуникация. Та изглежда, че ръстът е бонус, но далеч не нещо задължително.
При теб проблемът е някъде другаде. Може би излъчваш неувереност, средата ти е лоша или като цяло не привличаш противоположния пол. Примерите, които дадох по-горе, са за мъже, които макар и ниски, са хубави, отворени, душата на компанията и т. н. Отделно футболът и тоците не привличат много жени.

4.   любовта е сляпа, жените тръгват с какви ли не грозници.... карай направо.

5.   За всеки влак има пътници. Дори влакът да е теснолинейката от Велинград. Или ръчният вагон. Не се тревожи, Фродо.

6.   " Няма и няма, ни ниска, ни висока. Как стават тия магии, каквото и да мисля, не мога да го измисля. " - чакаш писмена покана ли да получиш? Напиши писмо до дядо Коледа, той ще ти донесе гадже!? Много си комплексиран и много се самонаблюдаваш, това ти е проблема.

7.   Не е до височината. Всичко ти е във главата. Ако не си промениш мисленето ще си останеш така до живот. Млади мъже като теб колкото искаш, пълно е. Повечето са решили, че са обречени и са се отказали да търсят. И да вметна това за пушенето и пиенето според мен нито е плюс нито минус. На теб, каквото ти харесва е най-важното а не на хората около теб. Жена ти ако имаш въобще някога такава ДАНО да имаш няма да и пука дали пушиш или пиеш или, че си нисък или висок. Ако те обича истински ще бъде със теб дори и да си най-гадният наркоман. Познавам мъже които са перфектни пред обществото но нямат жени и такива, които са наркомани и отрепки но пък имат и обратното та въобще да не ти пука. Действай докато си млад и имаш енергия.

8.   Кое кара костите да растат "химията"(анаболите)така че това е вече последна сламка, но имай предвид че тялото ръсте до 21г мах.

9.   Хахаха, ти ме разсмя. Откога 1.73 е ниско ?? Хахаха !
Не ни трябват дългучи. Ръста си е добре, не виждам защо се комплексираш за глупости.

10.   Остави ги жените, мен повече ме притеснява как си се смалил?
Костната плътност намалява с годините и наистина се смаляваме, ама чак толкова.... и то на млади години. Или нещо ни правиш на луди, или имаш сериозен здравословен проблем, и жените са ти най-малкият проблем.

11.   Сега, ясно е, че имаш здравословен проблем. Кофти е, че си нисък, но пък не е нещо фатално. Брат ми е 175 см. Жена му е 178 см. И какво от това? Важното е да имаш самочувствие. Енергията, която излъчваш е важна. Отделно от това не си толкова нисък. Повечето жени са по - ниски от теб. Познавам момчета високи колкото мен (167 см), които сменят мацките като стой та гледай. Ама ходят наперено, говорят ясно, спокойно и излъчват мъжественост. Ако толкова се комплексираш, може да пробваш да потренираш и да наддадеш на мускулна маса. Освен това, като осъществиш първи контакт с някое момиче и обясни за здравословния си проблем. Така хем ще спечелиш точки, че си искрен, хем момичето ще почне да ти съчувства, а жените си умират да "спасяват" мъже.

12.   Не е важно дали си висок или нисък, а дали си готин или залухав.

Ти ако си залухар, и 1.70 да си, и 1.90 да си, пак ще си нисък залухар или висок залухар...

Сега, факт, че ако някой е висок и притежава сходни качества с някой по-нисък, то високият ще е по-вървежен, ама това изобщо не означава, че няма "материал" и за по-нисичкия.

Със "стихове за разтуха" можеш да свалиш някоя точно толкова залухава тетка, ама пак няма да я намериш под леглото.

Братан.

13.   Бях на лекар, каза ми, че можело да е хипопаратиреоидизъм. Най-много някакви витамини да ми предпише, утре и другата седмица пак ще ходя. Сестра ми е 6 години по-малка и ми е до носа някъде (5-6 санта само съм повече от нея, не знам колко са точно). Мъжът трябва да е 1,86-1,87 минимум, иначе изглежда нелепо. Същото е и с жената, не трябва да е повече от 1,70-1,71. Ще пиша какво е казал лекарят.

14.   Общо взето каквото номер 1 и 3 са написали, това е и моето мнение. Проблемът ти е предимно че нещо ти се е разхлопала дъската и не мислиш трезво, а не че си 173.

15.   Братле, послушай номер 10! Това наистина е странно - 10 см надолу са много! Може да е нещо безобидно напр. мускулен дисбаланс, заради работата, която явно е тежка. Но се консултирай с кинезитерапевт и лекар задължително! Трагедията е, че на повечето лекари не им се занимава, но поне почни от добър кинезитерапевт да погледне и да ти предпише някакъв режим, че след време може да стане голям проблем.

16.   Пич, аз съм 190см. висок. На 27 години. Висшист, скоро и втора магистърска степен ще записвам, а след време и докторантура. Уж съм взел добрите гени, през пубертета нямах пъпки, нямам крив нос, имам квадратна челюст, по едно време се бях запалил по силов трибой, тоест съм здрав и силен, с широки рамене, гръб и масивни бедра.
Ще кажеш, че съм мачо, не съм. За първи път спах с жена на 21 години. През живота си съм спал само с три жени.
Въпреки всичко, аз съм един срамежливец и човек с комплекси, който се изчервява от най- малкото и си гълта граматиката като види някое красиво момиче.
За сметка на това, един мой роднина, по- нисък от теб с поне 10 санта, вече е минал поне 40 жени.
Така че пич, горе главата. Не знам как си със здравето, но просто приемеш ли, че си грозен и втора ръка човек, всички ще те приемат като такъв и ще те стъпкват като изтривалка.
Сами си ковем съдбата. Както е модерно да се казва, важен е mindset-а.
И последно, чел съм някъде, че Казанова е бил доста грозноват, но виж, че за него се носят легенди вече столетия.

17.   Говори на български, е момче! Залохав, залухар? Какви са тея думи? Диалектни речници ли, трябва да позлвам, че да те разберем?

18.   Съмнения за множествена склероза има лекарят. Изпрати ме на 4-ти км. за още изследвания, вкл. да ми вземат течност от гръбначния мозък.

19.   Интересно видео в което нисък мъж избухва и излива дълго събирания си гняв срещу жените :-) https://www.youtube.com/watch?v=lzCpYB2M7T4