Споделена история от Здраве

Една анкета
Здравейте, много ме вълнува един въпрос и затова го задавам под формата на анкета. Надявам се да ми напишете дори по една буква, пак ще ме зарадвате!!!

Как ви подейства антидепресанта, който вземахте?

а. абсолютно никакво положително дествие нямаше;
б. повлия ми, но слабо, недостатъчно;
в. върна ме отново към нормалния живот;
г. смених много видове и още търся точния за мен, защото не ми действат или се чувствам зле;
д. тъкмо започна да облекчава симптомите ми и спря да действа;

Ще се радвам дори само да посочите коя точка отговаря на вашите преживявания!!!

Коментари

1.   Не съм взимал антидепресанти :Д Твъде силен съм за такива глупости, а и с тях не е интересно.

-Death_Blade ^

2.   Защо ще са глупости, някои имат нужда от такава патерица. Хората съобщават например по медиите, че еди кой си днес се е самоубил и вместо да се запитат защо и не е ли можело някак да помогнат това да не се случи си казват, че са егоисти и че това било по-лесния вариант. Затова тези медикаменти са от голямо значение за живота на тези хора. Една патерица. Разбира се, че трябва и работа с психолог. Нужна е терапия, отговори на много въпроси и други, но защо да не се облекчат страданията.

3.   С Добра компания или хубав мъж и здрав секс няма нужда от антидепресанти :)

4.   Към 2- Защото само те могат да се оттърват от тези страдания, след като си научат урока, иначе кел файда... щом не могат да се оттърват, това си е техен проблем, който все пак те трябва да решат.

Не ме мисли за лош, повярвай ми, знам какво е истинска агонизираща болка. Научих се на много от нея. :)

-Death_Blade ^

5.   И аз не съм взимала и не искам да взимам, всичко е от нагласата... а относно темата.. странна е...

6.   абе говорите така, защото и идея си нямате през какво минават някои хора с тревожни разтроойства, панически и т. н., които с месеци не са излизали и се страхуват от всичко, които се задушават, треперят, не могат да преглъщат. Радвайте се, че не сте така. А относно анкетата - повлия ми положително, но не ме е върнал отново към нормалния живот. Подтиска до някаква степен симтомите. Но трябва да улучиш и точния за теб

7.   Oт автора - браво номер 6, чудесен коментар, благодаря ти, но няма да те разберат

8.   в