Кафеникаво течение след Ескапел - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (90931)
 Избор на редактора (165)
 Любов и изневяра (21162)
 Секс и интимност (10632)
 Тинейджърски (19575)
 Семейство (4460)
 Здраве (7395)
 Спорт и красота (3872)
 На работното място (1922)
 Образование (5370)
 В чужбина (1186)
 Наркотици и алкохол (880)
 Измислени истории (713)
 Проза, литература (1436)
 Други (12156)
 
Зъбни импланти
Възстановете Вашата усмивка в рамките на седмица!

Зъбни импланти - цени

 

  

Споделена история от Здраве

Кафеникаво течение след Ескапел
преди: 1 месец, 5 дни, прочетена 246 пъти
Здравейте, искам да попитам за вашият опит и мнение, на 03 този месец имахме незащитен полов акт с приятеля ми, приех ескапел около 10ч след това. Няколко дни по късно ми се появи кафяво течение.
Преди също съм пила ескапел няколко пъти, не се е случвало при мен лично да имам проблем. Искам да попитам дамите които са го приемали дали са получавали кафяво зацапване или течение след това!? ...
Благодаря предварително!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
 
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 5 дни
hash: 3afc020ab1
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

1.   Това са ударна доза хормони и бих ти препоръчала да се пазите по друг начин, че с този си разказваш играта на организма. Навремето и на мен ми се наложи да го пия и си докарах хормонален дисбаланс. Без да те плаша ще ти обясня какво се случи. Направих кръвоизлив, дойде ми уж менструация само дето не спря, а течението се засилваше все повече и повече. Един месец това, като чак кръвното ми падаше и ми се виеше свят. В крайна сметка искаха да ме вкарват в болницата за кюртаж без да съм бременна! С идеята да спрат кървенето. Но ми се размина, по-точно отложих. Колкото и да го плюят д-р Тошков, тъкмо с негови билкови хапчета се оправих и ударни дози вит Ц. Може и да е било съвпадение не знам, но спря. От тогава като чуя за ескапел лошо ми става. Препоръчвам ти много да внимаваш с тях. Много! Не ги пий повече и се следи как ще се развият нещата сега. Ако видиш проблем отивай на гинеколог и обясни ситуацията.

 
  ...
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 97ee1b7b9f
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

2.   И аз получих кафяво течение след ескапел. Мисля, че е нормално и се получава заради потискането на овулацията.

 
  ...
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 80c6bbb3ee
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Нормално е. Прочети листовката. Това, че преди не си имала странични ефекти не значи, че сега няма да ги има, тоест ги имаш вече. И се пази, това е бомба тоя ескапел. По- добре мини на презервативи или противозачатъчни.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker