Споделена история от Здраве

Ужасно усещане
Здравейте, аз съм на 21 години, и съм студент. От пролетта, когато се намирам навън или съм в университета, се случва да ми мине мисълта, че сега съм добре. Но веднага следва едно ужасно чуство, започвам да си внушам, че губя съзнание и всеки момент ще припадна. Вкъщи го нямам, защто там знам, че винаги мога да легна. Веднъж, по време на едно упражнение в университета, съшо се борех с това усещане и накрая си казах, стига съм треперел, ако ще припадам, да припадам, да викат лекар и да се разбре, ако ми има нещо. Е, не припаднах. Тогава поне бях по - скокоен, че все пак не съм сам на улицата или в метрото. После, като свършихме и се прибирах реших да не мисля за това и когато не се сещам, съм си ок. Не съм изгубил съзнание. Но, откакто, видях и прочетох новината за английския тийнейджър, който ослепял и оглушал, защото ял само чипс, пържени картофи, от време на време хляб и наденица, започнах да си внушавам, че и аз ослепявам( по - рядко, че и оглушавам). Тази ситуация се отътжнява с това, че аз по принцип имам късогледство, с очила съм, а пък от повече от една година, ям шоколад по няколко пъти в седмицата, най - вече сутрин, вместо кросан, си взимах от шоолад Милка за 1, 30 лв., защото е на същата цена. Надявам се, това да не ми се е отразило зле, защото пък преди това ядох шоколад рядко, а аз съм висок и с ниско кръвно. Иначе, аз си се храня с плодове, зеленчици, риба, лешници, бадеми и фъстъци. Сега не смея да ям сладко и майонеза, виждам, си всичко, но ми се стува, че има нещо което не виждам и ослепявам, както и продължавам да имам чувството, че ще припадна. Просто е ужасно!

Коментари

1.   Паническо разстройство. Спри да си внушаваш

2.   Има хора със силна чувствителност и възприемчивост.

Затова направи така, че мозъкът ти да е зает с друго, знам ли, само да не е гледане на филми и видеота.
Казах го и на друг, смени картината и всичко ще мине.
Или, ако си склонен, иди в християнска църква, запали си свещ, помага!

3.   В Ютюб пастор Пламен Петров всеки четвъртък от 21 часа. Има молитви и освобождения. Има и много свидетелства за Божия Слава