Споделена история от Здраве

Социопат ли съм?
Здравейте! аз съм на 22 години наскоро навършени, и преди бях много емоционален човек преди ще рече последно като бях на 15, 16 години ми пукаше наистина за някой неща сега не че не ми пука но просто всичко ми е никакво и ми е все едно за хората около мен, разбира се не говоря за майка си понеже нея супер много си я обичам. за разлика от това обичам да създавам интриги това ми доставя огромно удоволствие, обичам когато хората страдат заради мен, обичам да се карам с тях без причина и да ги карам да повярват че те са виновни в случая когато аз главно съм виновен, като малък бях много тормозен за това че съм хомосексуален даже и бит понякога бил съм свидетел на това как баща ми пука от бой майка ми и може би това е ескалирало ситуацията имах и проблем с наркотиците, дори като дядо ми почина не усетих нито една емоция в себе си. напоследък вече нищо не ми прави впечатление освен да направя нещо лошо на някой, наскоро изгубих още приятели и пак не ми пукаше и то отново защото аз ги излъгах, когато започна някоя работа не мога да я задържа най много 1, 2 месеца а даже наскоро започнах нова и ме уволниха след 1 седмица понеже имам ужасно държание наистина дори се опитах да се държа добре и не можах, не знам какво ми е ако някой може да напише долу мнение много ще се радвам, мерси предварително.

Коментари

1.   Ох, заболя ме главата на третия ред. Научи се да пишеш и тогава питай.

2.   Така звучиш, да. Потърси заглавието си в Гугъл и чети.

3.   Социопатите се раждат такива. Ти си просто в момнт в живота си, в който си много ядосан. Един социопат никога няма да се притесни, че е ядосан или че не е изпитал емоция. Повечето са наясно със странностите си и се опитват, да ги прикрият. Потърси помощ от терапевт.

4.   Личностно разстройство от клъстър б, 4 на брой има, виж си на кое отговаряш. Антисоциалносто се води социопатия. Изпитваш ли удоволствие да тормозиш животни? Ако не, може би имаш едно от другите 3 разстройства на личността. Най-добре иди на психолог и питай. Имай предвид, че наркотиците те правят да изглеждаш граничен. Трябва да ги спреш и след като се изчистиш да идеш за диагностика.