Споделена история от Здраве

Токсини
Здравейте!
Доста попрочетох за чайове, отвари и като цяло неща за пречистване от натрупаните токсини, но реших да поразпитам допълнително и тук.
Аз съм на 27 години, жена. Около 10-ина години консумирах солидни количества алкохол, както и други вредни опиати, но преди време реших, че ще настъпи мигът на очистването. Зная, че няма да стане за месец-два, а за доста по-дълго, но съм склонна да мина на здравословната вълна.
Та, можете ли да ми споделите идеи за ефикасни неща, богати на антиоксиданти, за да може по-бързо да работи дробчето вече: )
Благодаря!

Коментари

1.   Здравей, мъж съм скоро навърших 28 год. и също като теб много дълго време злоупотребявах с алкохола. Сега съм в период на прочистване, от месец насам пия чай Цяръ за черен дроб и жлъчка, както и чай от глухарче (на повечето аптеки ги има) ако успееш да намериш бял трън да си вариш е добре, червеното цвекло знам, че прочиства дроба. Може да си правиш салата или примерно фрешове. Моят съвет е да обърнеш внимание на храненето, плодове, зеленчуци варени или печени. Тиквата прочиства и е полезна, особенно както и е сезона в момента, аз наблягам и на много ябълки. Успех ти желая дано успееш, но трябва време.
- Дани

2.   Благодаря за изчерпателния отговор, Дани! Този чай днес ще си го купя, моята майка ме посъветва същото. Зная, че отнема доста време изчистването, особено с моя амаунт на консумация на какви ли не "красоти"... Но няма как, малко спорт и по-здравословен живот и сме ние! Пак много ти благодаря, поздрави! : ))))

3.   Има и друг вариант.
Топла стая и затоплено рициново масло.
Приготвя се достатъчно количество тензух, продават на метри в аптеките.

Цялото тяло се разтрива с маслото, цялото.
Крака, ръце, кръст, всичко. Малко търпение да попие и се увива цялото тяло с тензуха.
Ляга се в леглото застлано с по непретенциозни чаршафи, ако се изцапа да не е голям проблем и се заспива за през нощта.
На сутринта топъл, горещ душ и след горещия душ максимално студена вода няколко секунди.

Това а ко се прави на седмица две поне веднъж, се постига доста по-бързо изчистване на тялото от токсините. Маслото изсмуква от кожата част от въпросните токсини.
Ако не искате рициново, всяко друго масло също е добро, включително свинската мас, ваш избор, да е затоплена мазнина, която да попие по-бързо.
Може в началото да направите само корема, или само гърба, да видите как става и вече след няколко седмици да направите цялото тяло.
Да, май постепенното ще е най-добре.
Успех.
И пийте белия трън.