Споделена история от Здраве

Въздух от влагалището
Здравейте! От известно време усещам, че ми излиза въздух от влагалището. Забелязях, че при свиване на корема някак си направо се чува как влиза и при напъване излиза като пръцкане и то доста шумно. Не говоря за въздуха по време на полов акт, а иначе. Наред с това имам затрудено уриниране... Нямам чести позиви, даже не усещам кога ми се ходи, а просто като седна и минават 1-2мин докато започна да уринирам, и е адски малко количество. Мога да кажа, че пия около 2 литра вода на ден. И къде отива тази вода не зная. Пих Уринал Акут, уринал, но проблема си стои. Посетих трима гинеколози и двама уролози. И никой няма обяснение. Изследванията са в норма : пуснах 2 цитонамазки и двете бяха 2А група, микробиология чиста, стерилна урина без бактерии, и на ехографа всичко излезе нормално. А този въздух и трудното уриниране продължава. На някои случвало ли му се е? Към какъв лекар да се обърна вече..
П. С. На 25г съм и не съм раждала.

Коментари

1.   Добре че съм мъж.

2.   Това може и да е на нерна почва. Забележи дали трудно уринираш когато си спокойна и отпусната. По вероятно не.

3.   Авторката : Аз ли съм единствената с този проблем?

5.   Не си единствена с проблема за въздух във влагалището, мила . Не се притеснявай . Всяка жена го има .

6.   Това с въздуха всеки го има. Нормално е спокойно.Във влагалището се случва да влиза въздух и този въздух трябва да се изкара и за това се чува този звук същото е и когато правиш секс и е възможно да влезе въздух там. Това с уринирането виж да не ходиш често до тоалетната и виж да пиеш вода. Отиди до тоалетната само когато ти се доходи.

8.   Намери вариант всеки ден да клякаш 100 пъти, даже разделено на два или три пъти, но да са минимум сто.

Ще се укрепи мускулатурата и проблемът ще изчезне.