Споделена история от Здраве

Нисък ръст
Здравейте! На 21 години съм, от малък град. Никога не съм имал приятелка, като го отдавам на ниския си ръст. Едва 1, 83 съм, измерени сутрин, когато тялото е отпуснато и може да се разпъне максимално. Всеки ден виждам поне по 50-60 човека, които са много по-високи. Сестра ми примерно е 1, 74 и като сме един до друг даже не личи разлика. Баща ми е с доста приличен ръст, майка ми за бена е висока. Не знам на кого съм се метнал и какво да правя. Благодаря на всеки за евентуални съвети.

Коментари

1.   Май си пуснал темата, за да се изфукаш с идеалния си ръст. Сега и по-ниските, и по-високите ще ти завидят...

2.   Хахахаххахаха 1.83 е ниско ли , личи си че някое комплексирано момиченце го е писало това , няма смисъл от коментар .

3.   Това сериозно ли е? Нисък ръст при мъж е до 1,75 см. Нагоре е среден, над 1,85 см. е висок.

Доста по-добре си от повечето родни мъже. Висока жена съм (1,75) и да видя мъж, по-висок от мен, си е цяло събитие. Повечето българи са доста ниски - колегите ми, мъже от компанията, приятели на приятели и т.н. към 70% са по-ниски или колкото мен. Та даже минаваш за висок. Притесненията ти щяха да са малко по-разбираеми, ако живеехме в страни като Белгия, Швеция, Чехия и т.н. Там редовно се чувствах като джудже не само покрай мъжете, ами и покрай доста жени.

4.   1.83 ? Нисък ръст ? МОже би има някаква грешка в числото

5.   Ти луд ли си ? Ти си много висок.Аз съм момиче 1.60 висока и се чувствам като ебаси джуджето.Ако съм висока поне 1.75 ще съм най-щастливата на света.Изобщо не си нисък,направо си си бая висок.Не ти трябва да си като някое дърво 1.90.

6.   Здрасти. Ако искаш да станеш по-висок, опитай се да ядеш по-здравословно. Можеш да се увисваш на лост всеки ден по няколко минути, чела съм че помага за това човек да стане по-висок. Правят се специални упражнения за гръбнака и крайниците. Пробвай да потърсиш информация в интернет относно въпросните упражнения. Успех .

7.   Нисък бил. Хахаха. 183 см не е нисък за България. И не това ти пречи да си хванеш приятелка. Аз съм 175 и имам приятелка. Ти просто си комплексар и имаш ниско самочувствие. Вероятно не можеш да говориш с момичета. Водил ли си момиче на среща въобще? Пробвай, покани някоя. Ако не стане с една, пробвай с друга, ако не стане с нея - трета и така до 1000. Ще натрупаш опит и ако имаш малко мозък в главата, през това време ще се научиш какво да казваш и какво не пред нея, как да забавляваш момиче и как да се държиш с него. Ако нито една от 1000 не ти върже, тогава имаш сериозен повод за притеснение, защото това би означавало, че когнитивните ти способности са под нормалните или въобще ги няма.

8.   Авторе и аз съм в подобна ситуация, само че нисък ръст на пениса. Едва достига 25см в будно състояние. Мацките винаги ми казват стига толкова, стига, не, не. А аз нищо не съм направил, даже не съм го вкарал целия. Явно е заради ниския ръст, отблъсква ги

9.   Ти ебаваш ли се ?

10.   Каква е тоя мода мъжете да искат да са два метра мъркучи. Те по- суетни станаха от някои жени