Споделена история от Здраве

До всички мъже! Кратко, ясно и важно!
Постоянно излизат теми, които на пръв поглед са различни, но в основата си са еднакви.

Депресии, проститутки, изевери и много други неща имат един основен корен:

Не знаеш кой си. Нямаш цел.

Започни първо да премахваш нещата които очевидно не си. Алкохол, наркотици, проститутки и т. н.

Всеки лош навик замени с един добър.

Не става от един път, но щом не успееш, не се очайвай, а започвай пак, с нова сила.
Падаш, ставаш, падаш, ставаш!

Това което различава мъжа от жената е основно семето.

Колкото повече изхвърляш семето си, толкова по-малко мъж ставаш.
Оргазмът и еякулацията са две отделни неща.
Можеш да изпиташ ОРГАЗЪМ без ЕЯКУЛАЦИЯ.
Можеш и без двете дори!

Жената има определен брой яйцеклетки, мъжът има определен брой еякулации.
Колкото повече напредва възрастта, толкова по-вредно е да изхвърляш семето си, освен ако не правиш деца.

Малко приблизителни данни:
32 килограма храна (здравословна) правят около 1 литър чиста кръв.
1 литър чиста кръв, прави няколко грама костен мозък, няколко грама гостен мозък, правят 1-2 капки сперма.

Затова гледането на много порно, намаля сивото вещество в гавите ни!

Защо Исус е роден НЕПОРОЧНО?

Защо Исак Нютон, Никола Теса и много други са били девствени?

Защо Майк Тайсън за да стане най-младия световен шампион тежка категория бокс - не е правил секс 5 ГОДИНИ?

Защо в хиндуизма - единствения успял да победи най-мощния демон е бил ЦЕЛОМЪДРЕН 14 години?

Отделянето на секса от любовта е сатанизъм!

Гаргите се събират на ята - орлите летят сами!

Думите и изговореното слово са живи съшества които ви хващат и определят съдбата ви, сами се осъждаме.
Чисти думи, чисти мисли.

Което говориш много, това започваш да приемаш като мисли (мозъка е предавател, а не генератор), което мислиш това вършиш, каквото вършиш - това ти става навик, навика става характер, характера - съдба.

Тишината е огледало! Изпозлвай го за да се познаеш.

Две уши - една уста. Повече слушай, по-малко говори.

Няма значение какво се случва около теб, а само как ти го възприемаш!
Съксани са ти обувките? НЕ! Кракта ти се проветряват! Благодари!

В природата на глупците е да робуват на страстите и желанията си, а на мъдреците - да им устояват и контролират!

Не можеш да научиш нещо, което вече си въобразил, че знаеш.

Това, че тялото ти мърда, не означава че си жив!

Това, че има 8 милярда съшества, не означава, че има 8 милярда ХОРА.

Тия неща се знаят и са се знаели от който трябва през всички култури, през всички времена.
Просто в едни времена е имало повече мъже които са ги изпълнявали, а сега почти няма, затова и България, че даже и света отива в калта - защото ние мъжете сме изгубили Пътя.

Кои сме?
Създадени сме по образ и подобие.

Каква е целта?
БОГ

За мъжете които не искат да са сами, най-билзко до БОГ е смейството.

Истинският мъж е ключ, истинската жена е врата към семейството и чрез децата - към БОГ.

Или си сам по-пътя към Бога, или си семеен по пътя към Бога.
Всеки друг "път" е по дяволите.

Успех.

Коментари

1.   Пффф ... еш па тоя!

2.   Я да видим кой не си е пил хапчетата. Боже, много мъка има по този свят...

3.   Прочетох го до половината и единственото, което ще кажа е, че си фанатик с липсващи познания по биология. Тук там нещо смислено в първия абзац, но после само глупости.

4.   Пхахаха! Каква феноменална проповед. Само че днес не сме неделя.

5.   Ей болен мозък, я ходи се лекувай. Ще си пия и ще си пуша колкото си искам.

6.   Вярващ съм, ама толкова неграмотни глупости рядко се срещат. Впрочем като махнем простотията в темата остава само едно - Ако искаш да си по-близо до Бог прави добро. Всеки ден. Без да чакаш нещо в отплата.
Останалото тук е булшит, които не струва. Особено за девствения Майк Тайсън (който харесвам) :)

7.   Виж ти!
Нещо различно и стойностно!
И не е само за мъжете!

8.   Започни да се учиш къде се слагат препинателните знаци, пък тогава давай акъли и съвети!

МЪЖ

9.   Вече е сигурно, че тоя сайт работи заедно с психиатричните клиники. Станали са модерни, пациентите вече водят терапиите онлайн, не само с психиатъра в клиниката. :д

10.   В началото ме грабна, хареса ми написаното, но дотам. Като почнах да чета глупостите, които си написал за семето, спермата и т.н. започнах да си мисля, че ти липсва секс/женско внимание. Това, че един мъж трябва да открие себе си, за да е успешен е вярно, но същото важи и за жените. Майк Тайсън не го мисли, пичът е един от малкото, които могат да си позволят да изшмъркат 1 милион долара кокаин и наистина му правя евалата! Не знам дали ти си го писал или си го превел от някъде, но сексът с нищо не пречи на развитието на хората, стига да не се прекалява с него (както и с всичко друго) и не пречи на по-важните неща в живота.

11.   Точно така!

12.   Поредният сектант тръгнал да обяснява небивалици за онанирането. Мастурбирайте хора - мъже и жени - полезно е. Правете секс, но се пазете, задължително използвайте кондом.

Човекът, по точно мъжът, е създал бог - по свой образ и подобие. Създал също хиляди учения, които взаимно се отхвърлят и водят до конфликти. Целта е ясна - контрол на масите. Малко са жените извършили масови убийства, изнасилвания, кражби и гадни зулуми, въпреки това т. нар. божествени религии обвиняват Ева и жената в заговор на сатаната.

Най-големите педофили, изнасилвачи са в лоното на свещеническите храмове. Уж са целомъдрени, но се плющят като катерички.

13.   Ти повече имаш нужда от помощ.

16.   Хора като теб са една от многото причини да преосмисля възгледите си и просто да не вярвам в Бог такъв какъвто се опитват да ни го представят хората като теб. Отказвам да приема, че Бог иска "чедата" му да бягат от човешката си природа и да се борят с това, което са. Ако не съгрешаваш, авторе, мастурбирайки, то ще съгрешаваш на сън. Тялото намира начин да си вземе това, което болните ти убеждения не му позволяват.
Много умело обаче с по-трезвите идеи пробутваш и болните такива. Типичен похват на сектите. Интересно ми стана в коя членуваш?

17.   "Защо Исак Нютон, Никола Теса и много други са били девствени?

Защо Майк Тайсън за да стане най-младия световен шампион тежка категория бокс - не е правил секс 5 ГОДИНИ? "

Майк Тайсън се въздържа от секс СЛЕД като става световен шампион, а преди време сподели, че го е правил, защото "Бях идиот" и "Слушах каквото други ми казват да правя". Същите тея другите го ограбиха брутално.

Никола Тесла е бил анти социален асексуален тип, който, макар никога да не става толкова богат, колкото "конкуренцията", то е бил мулти милионер по днешните стандарти, така че дори и през 19 век, сексът за него няма да е бил проблем, ако го е искал.

Нютон е бил подобен тип човек, а общото между двамата, освен че са били гениални хора е, че и за двамта само гадаем за предполагаемата им двественост.

Знайш ли кой не е бил дествен? Айнщайн? Друг? Леонардо Да Винчи, за когото се предполага, че не е имал жена в живота си, но почти всички се съгласяват, че верочтно е имал много млади момчета.

"Гаргите се събират на ята - орлите летят сами! "

Гаргите, или представителите на семейство вранови са едни от най-умните животни на планетата, след т. нар. човекоподобни (хора, шимпанзета, горили и орангутани). Способни са да комуникирата помежду си, да се учат, да предават наученото, да ползват и дори "изработват" иснтрументи, по техен си лимитиран начин. Възможно е, да се научат да повтарят, а някой представители могат да решават дребни проблеми.

Нощо против орлите, много интересни и красиви животни са, но всички от представителите на род Орли за застрашени, като някой от тях са почти изчезнали в дивата природа.
"Гаргите" - те са си тук и ще останат тук!

"Колкото повече изхвърляш семето си, толкова по-малко мъж ставаш. "

А ако го "поемаш" мъж ли ще станеш? Да не ей сега, на приятелката ми клитора да порасне в пенис, че ко ше правим!

18.   Като пренебрегнем проповедническия тон, темата е пълна с неверни твърдения, явно породени от липса на знания по Биология. За психичните проблеми на автора оставям да коментира вещо лице.

20.   Лелее.. колко много истина има в тези редове... Видях че в коментарите те почнаха. Евала. Аз съм един от тези, които имаха нужда да чуят това. И аз съм вярващ.

Това за семейството беше на място. Бъди благословен.
Ако имаш още подобни истини сподели още мисли.

И за въздържанието. Още още още. Давай мъдрост братко на простотия сме се нагледали :)

24.   Какво нападате човека, написал го е с добро, мен ми хареса. А някои от коментиращите тук разсъждават като малки деца.

25.   1. Съжалявам че трябва тук да го научиш но Бог не е истински, нито един от хилядите "съществували" в човешката история.
2. Човек = животно (биологична еденица), въпреки мнението че е нещо уникално и възвишено. От това следва че основната му функция е предаване на гена а това става как? С чукане. Чисто и просто ако не го прави ще приключи съществуването му.
3. За развитието на едно по - сплотено и проспериращо човечество пречат най - вече фиксед-майнд индивиди, религия и национализъм.
Дерзай ;о)

26.   Учен съм. Имам научна степен.
Ще бъда съвършено кратък - и без това модераторите тук пускат само простотиите, другото се трие.
Та, човек, пишеш БРУТАЛНИ ГЛУПОСТИ!!! Ти си жертва на тия извратени учения, чийто корен тръгва от сектите в САЩ. Лошото е, че жертвите способствате разпространението на ученията на войнстващите идиоти.

28.   Това за изпразването откъде го измисли? Всеки мъж до дълбока старост може да има деца и да се изпразва, когато му е кеф! Не съм чел такова нещо, за което ти твърдиш, а по курви и тем подобни не ходя, не ми е интересно! Остава да кажеш, че ако човек се изпразва редовно, мозъкът му ще намалее, само че аз съм чел, че всичко-от цигани до ученици, които употребяват инхаланти-летливи вещества като лепила, бронз за печки, при редовно инхалиране (вдишване) на същите, ацетонът и толуолът като влязат в човешкия организъм, поразяват мозъка, белите дробове, бъбреците и сърцето, поради което се стига и до усложнения, а също така се втечняват мембраните на клетките, мозъка става на "решето", образуват се ракови клетки, които впоследствие се превръщат в тумори! Е, хайде, кое според теб е най-вредно-чекиите или инхалантите? Тук някъде имаше една такава тема-http://spodeli.net/2/story-2453.html-опасно ли е лепилото!

29.   Извинявам се на всички които преждевременно съм срещнал с опасни истини, простете.
Благодаря за обидите. Хапчетата с ги пия - рибено масло и понякога витамин Ц.
Моля, не четете ако тази тема ви „дразни“. Просто подминете, да си спестим кармата.
......................................................................................................................................

Сигурност ще пострадам задето пиша всичко това. Държа да отбележа, че съм никой. Защо пиша това? Може би да разбера себе си.
А и се надявам някой да сподели нещо подобно, да науча нещо.

Да кажеш истината на някой неподготвен – все едно да го излъжеш.

Какво беше предишната тема из коментарите...
Ad hominem, спорене със себе си, подмяна на аргумента и т.н. Цяла палитра от имитации на „аргументи“, весело.
Няколко коментара от типа на: "Щом има зли хора - следователно Бог не съществува."
Това ме развесели, благодаря още веднъж.

Големи глупости съм бил написъл... Ето ви още малко глупости. Отново не от мен (те и предипните не са от мен). Аз съм никой. (Философията на стоицизма има много допирни точки и припокриване с християнската мъдрост)

Богатството е не в броя на притежанята, а в това да имаш малко желания.

Ако искаш да бъдеш добър, започни с вярата, че си грешен.

(Някой беше казалв коментарите, да правиш добро – не! Човек е неспособен да прави добро, именно защото не знае, не си признава, че е грешен. Ти си мислиш, че вършиш добро, даваш на някой 50 лева, да ама той взема от още 10 човека по 50 лева и инвестира в наркотици и става квартален дилър. Дал си пари с добро, ама резултата е зло. Примерно.)

Бъди Истинен, а не добър.

Най-лесният път е най-труден. Най-трудният път е най-лесен.

На тия, които те питат: „Къде си видял боговете или как си установил, че съествуват, та ги почиташ?“, да отговориш първо, че те са видими и за погледа, а после, че не съм виждал душата си, но въпреки това я уважавам. Та така е и с боговете – установявам, че съшествуват по това в което изпитвам всеки път тяхната сила, и се изпълвам с уважение.

Не върши това, което е работа на Бог.
Не чакай Бог да свърши това, което е твоя работа.

Ако някой не е избран – може цял живот да му говориш за Бог, косата ти ше побелее, нищо няма да промениш.

Едно е да знаеш пътя, друго е да вървиш по него.

Като отидеш на онзи свят, никой няма да те пита – мюсюлманин ли си, христянин ли си, атеист ли си... Имаш ли Любов, имаш ли Мъдрост, имаш ли Истина?

Притчи. Глава 1. Стих 7
Страх от Господа е начало на мъдростта. Но безумните презират мъдростта и поуката.
(Изобщо цятала тази книга от Библията е... нямам думи.)

Всичко написано е събрано от философи и мъдреци, свещенни книги и интуицията ми.

Всички религии са от Бога, те са методи, които да дадени през определени епохи, на определени народи, спрямо нивото на съзнание което са имали тогава.
Ако някой убие човек с нож, ножа ли е зъл? Религиите са нож, как ги ползвате е ваша работа.
Да не говорим, че мжеду религии и духовност има разлика от тука до небето.

Хората били животни, това е много смешно.
Да, животните имат Душа, повечето групова такава, но нямат Аз. Някои благородни животни имат нещо като Аз – Коня, Слона, Котката, Агнето.
Всичко живо има общ произход.
Много е смешно как науката си мисли, че хората излизат от маймуните. Истината е, че маймунуте са хора, които са отказали да ползват Аз-а и за дееволюирали. Скоро ще ни настигнат, а като гледам, ще разминат някои „хора“.

За сексуалната част имаше много засегнати, да ме прощават. То е ясно защо. Аз съм грешник, може би по-голям и от тях, но...
Щом аз съм грешил в минлото, зачи в настоящето не мога да се променям, така ли? Променям се и се надявам споделеното от мен, да помогне и на някой друг да се промени.

Който не издържа – да мастурбира.
Губи се цял букет от минерали и аминокисилени, които ако се губят много често, тялото започва да ги дърпа от други места – кости, зъби, органи и т.н.
Въздържанието удължава живота в дългосрочен план, след 7мия ден тестостерона се вдига на 150% и още много други неща.
ПРОБВАЙТЕ БЕ ХОРА!
Който издържи една-две седмици – не е възможно да не види огромни разлики.
Но да, ако толкова не може, да си мастурбира. По-малко зло.
НО! Мастурбирането е самовъзпитание в егоизъм.

Удоволствие от себе си - към себе си - заради самото удоволствие. Мефистофел е шефа там.

Хората които хронично мастурбират стават раздразнителни от най-малкото нещо, лениви, демотивирани.

Хората които лъжат другия пол за секс пак тренират егоизъм и стават лукави, обикват лъжата и губят себе си.

За да спечелят секс, със всеки човек те са различна персона, буквално губят своя Аз – това което ги прави хора.
Затова мастурбирането е много по-малко зло. Докато при секса заради самия секс, се включва йерархия от папднали същества които могат да късат парченца до духа ни, че даже и ни става готино от това, хероина ряпа да яде.

Затова след мастурбиране или след секс с грешния човек, за единия кеф, човек се чувства изморен. Ако сте заредени с енергия след секс, или е с правилния човек и сте направили обмяна, или не сте сам и някой се храни с вас и чрез вас.

Сексът е свещен акт, който отватя портал за вселяване на душа. Душата се вселява не етапи и никога не успява на 100%. Периодите са горе-долу от мига на зачеването-утроба-раждане-7ма година – 14та – 21ва. При някои спира, защото имат карма или те самите нещо объркват.

Обратно на злите сили, в Бялото Братство, непорочно зачатие е – мъж и жена които се обичат, постили са, и правят секс, един единствен път - с цел да създадът дете. Това тяло е по-чисто и в него може да се инкарнира по-напреднала душа.
В най-висшия случай от Човешката история - Мария и Йозеф, създават тяло за Исус, а после на 33-та година във Исус се вселява Христос.
Но той е толкова могъщо и древно Същество от Бога, че неговото непорочно зачатие е започанло няколко поколения по-рано! Майките и Бащите на Мария и Йозеф, също за практикували чистота, защото един живот не стига за да се подготви съсъд за Него.
За да дойде Той на Земята и да изкупи цялата Карма на човешкия род, Той се смалява 70 милиона пъти...
Хбер си нямаме, Него го е имало преди нашия Свят...

Свещенниците били педофили и т.н.
Да - една малка част. Те са от синагогата на Сатаната. Тук давате много силен аргумент в моя полза. Благодаря.
Педофилията и изнасилването са част от окултните ритурали на Черните Братства, така крадът енергия и отварят врати между световете, за да канят същества на които да стават съсъди.
Едно от внучетата на Кралицата на Англия го извадиха със секцио преждевременно, че да се случи на Сълнчево затъмнение...
Топ 10 порно сайтовете се притежават от няколко човека, които работят с други индустрии които също се притежават от няколко човека – световните кредитни и банкови иституции.

От древността се знае – ако искаш да спечелиш голяма битка, най-лесния начин е, да пратиш проститутки няколко дена преди боя във вражеския лагер.

Когато започват да превземат Палестина за да създадът държавата Израел след световните войни, едно от първите неща които правят е да вземат контрол над телекомуникациите и пускат порно по всички канали, за даможе който се изкуши, да няма същата сила да се бие с тях.

Та самозадоволяването е начална, много лека форма на инициация в левият път, на черните братя.
Гледайте инервюто с известният сериен убиец Тед Бънди, там той признава за ролята на порнографията в живота му и как всички други престъпници с които се е запознал в затвора, в една или друга форма са имали същия проблем.

Малко суха маерия за религиите, че и там се изкавате като кръчмари с 2-3 изречения... И отхвърляте неща на които даже атеистите дето имат малко пипе се мят и чудят, поне тия които са честни...

От чисто научна гледна точка - Библията е най-точният философски, мистичен, културен, исторически документ писан някога!

Има толквоа много нива на прочит... Само малък пример ще дам, после за всеки е предвидето колко да може да виджда.

Човек вижда според нивото си. Едни слушат, други чуват. Едни гледат, други виждат.

Само като се започне с Битие, където е описано създаването на материалния свят. Слънцето е създадено на 3тия ден. Много ясно, че не става въпрос за Земни дни... А колко по-дълбкоки нива има, буквални, алегорични, симовлични и т.н.
Над 70 книги, писани през период от 1500 години, взаимно допълващи се, с мъдрост невеоятна, с пророчества които са се сбъднали вече, който иска да чете, или поне да гледа някое филмче, белким се образова малко. Нещо нечувано и невероятно, което много агностици изследват и се възхищават и до ден днешен.

Корана също е феноменална книга. Исляма идва да събуди заспиващия Християнски свят.
Англия, Германия, Франция – нито правят деца, нито нищо, педерастия.
Содом и Гомор. Джендъри.
Много мюсълмани са много повече „християни“ от „християните“.
Не пият, деца правят, молят се.

Разберете, че всички тия деления на раси, религии и т.н. са отживелици от миналото. Христос каза „Няма ни Скит, ни Елин, ни обрязан, ни необрязан...“
Накрая или си чист, или не си.
Или имаш Бог в сърцето си, или нямаш.

България пада под Осмаско Иго, защото гони Богомилите.

Ислям, Будизъм, Хиндуизъм, Лао Дзъ, Пътят на Дао
Всичко това говори за едно и също нещо – БОГ.
Различни думи само.
Христос да не е строил църкви?
Колко ислямски мистици има, където също като нашите инквизиции са ги горили и секли? Защото са казвали, че Коран не им трябва ако ги учи Аллах.
В далечения изток, пътят на Дао е път на ненасилие, но това не им прачи и те да си измислят 1000 начина как се секат хора с мечове...

Религиите не спъват Бога. Човека има дадена свободна воля! Само ние Го гоним от себе си.

BTW
Или си вярващ или си агностик. Това, че някой "си мисли", че Бог не съществува е форма на вяра. Атеизма е просто хора които са подсъзнателно сърдити на себе си и на Бог, поради прични които имат те да решават.

Много ясно, че дълбоките Истини са написани и предадени тайно, скрито.
"Не хвърляйте бисерите си на свинете, защото ще ги стъпчат в калта, ще се обънат против вас и ще ви разкъсат."
Един алчен човек, егоист, хедонист, който има за цел да се самозадоволява - много ясно, че не бива да знае тайните на вселената, та нали ще ги позлва за егоистичните си цели и ще погуби събратята и себе си още повече...

Човек вижда, това което е самия той - макрокосмоса е отражение на микрокосмоса, и обратното. Всичко което го има във външната вселена, го има вътре в нас.

Но, науката е бедна работа, тя е преходна, всеки път когато се сблъска с истината - става на прах.
Науката е вярна, но тя е една Микроскопична част от Истината.
Окултната наука е изпреварила материализма с милиони години. 21 век леко наваксва това което се е знаело винаги.
"....разпнаха Го, на хълма наречен Голгота..." "...и завесата на храма се скъса..." Просто сега е времето да стане масово.
Сега всичкото знание е достъпно за всеки.

Не отричам науката, тя си има място. Просто не е всичко, една малка част е само.
Има много учени които знаят тия и други неща, но не искат да си изгубят работата. Има „учени“ дето само папагалстват.
9 от 10 лекаря препоръчват цигари Малборо за вашите зъби.... Реална реклама от миналото...

Хората обичаме да мислим линейно, логически, но забравяме нещо важно.
Ако вземем един червей, той има 2 сетива. Допир и мирис. За него Светината не съществува. Тя е нещо непонятно в неговия свят, но въпреки това тя е навсякъде около него.
По същия начин, ние имаме 5 сетива. И с тия 5 сетива, вадим изводи за въпроси, по пътя на логиката изгледждат верни. Да, ама като добавиш още 1-2 сетива, и сметките не излизат.
От наша гледна точка – еди какво си. В действителност обаче....

Та да се върна на темата.
Защо до мъжете?
Защото само ние можем да помогнем на жените.
Тази нова „култура“ със секс за една вечер убива обществото. Защо България умира? Нали сте много учени, с дипломи, професори, мъжкари? Защо?

Някои казват, защото сме бедни и няма деца – глупости. Най-бедните хора правят най-много деца.
Защото сме егоисти. Защото всичко написано до тук, обяснява това, пътя към Бог, е път на самоотрицание, на служба за общото, а пътят на удоволсвията, възпитава в егоизъм, морален и духовен упадък.

И да се потретя, по ясно. Че това видях най-ви жегна.
Нормалните човешки функции – секс, мастурбиране не са „грешни“. Ние ги правим такива. Човек има намрения, често които сам той не е наясно с тях, дълбоки, скрити намерения. От тях много зависи резултата.

Благодаря за всички коментари, дори и тези които на пръв поглед ме обиждат и са в противоречие с „моето“ споделено гледище.

Истината е навсякъде дажи във вашите мнения, просото е много скрита, все пак нищо не може да съшествува без нея. Благодаря ви.

Нашият свят е толкова срастнат с лъжата, че ако ни кажат Истината, навярно всички ще умрем мигом. Затова ни я дават малко по-малко. Като лекарство.

Не съм луд, спокойно, обичконовен човек съм си :)
Помагате ми да разбера себе си, може би по-скоро пиша това за мен, но дано съм бил полезен на някой.

Много ясно, че ако някой без душа, или без Аз чете това, ше ме види луд. Пазете се, няма 8 милярда Хора, над 1/3та са „хора“ ама само външно.

Тук сме за малко, не се плашете. После пак ще се върнем.
„Ауу първо библии, ся прераждане, тоя е луд“.
На всяка страница в Библията се говори и за прераждане.
Дърветата се прераждат всяка пролет.

Имаше един из коментарите на всички теми - „запиши се на фитнес“ - и това е начало.
Тялото се тренира. Мислите се тренират. Спирането на вътрешното мърморене се тренира.

Ума е змия. Подчини ума на сърцето, а не обратното.
Не живей в главата си!

Чистотата на езика се тренира.
Въздържанието се тренира също.

Всичко което може да се докаже – не е реално.
Бог е недоказуем, Той е върховната реалност.

пп.
И най-важното.
Луцифер дойде в тяло около 3000 години преди Христа. В земите на днешен Китай. От него е ума. Затова е наречен Носителя на Светлината. Но неговата светлина е отражение, студена, бездушна.

Христос е тук. Той никога не си е заминавал. Просто е преминал от материалното поле в по-финно, етерно. Ние трябва да го търсим, за да продължим еволюцията. Има срок. Ако не успеем - отпадаме.
Христос е острието на меча, по което трябва да вървим, между Луцифер и Сатана.
Той е тук, помага ни и ще ни помага, сига да поискаме.

Статана има да идва, до края на това хилядолетие.
Наша задача, е не да го спираме, а да го разпознаем и да изпозлваме правилно това което той внася в света.
Той контролира света икономически. Изсушава Аз-а. Свлича човека до машина със страсти.

Луцифер ни кара да фантазираме, Сатана вкарва в хората един импулс за омраза към всичко духовно.
Където Сатана има силно влияние, там вярващия човек е "идиот" и прочее определения.

Това малко отгоре-отгоре. Който иска, да чете Учителя Петър Дънов, Рудолф Щайнер, Дао, Дзен, Библията, Корана, Марк Аврелий, Епиктет и т.н. т.н. В тубата има много готени клипчета с Елеазар Хараш – голяма сила.

Накрая най-вече благодаря за определението сектант. Това най ме радва.

31.   Обръщам се към автора. Повечето неща които твърдиш мисля че са верни много води за някои неща които си противоречат. например споменаваш че всички религии са еднакви и че има един бог и различните религии или нещо подобно беше. Християнството както и мюсюлманството са монотечни религии което ще рече че всяка една от тях отрича съществуването на друг Бог не богове на които може да се хване човек.

Колкото за сексуалните неща които споменаваш съм почти на твоето мнение. Вярата християнство проповядва един чист и морален живот пред хората пред себе си и пред Бог. Християнството проповядва също и девственост преди брака също също забранява и всякакъв секс преди и извън брака.

А който не вярва за нещата които говоря автора на темата нека да провери в интернет за нофап културата или по-точно обществото. В техните сайтове ще открият изключително много тестове експерименти изследвания статистики и всякакви други материали по тези теми как и колко много вреди порнографията и мастурбацията. Много е говорено за който се интересува да влезе и да разбере истината.

От духовна гледна точка мен ме утешава това че както и каквото да живее човек един ден всички ще застанем на съд. И забележете според християнството се твърди че в рая ще са хора които вярват в Исус Христос чиито имена са записани в книгата на живота и не на последно място които са вярвали с живота си а не само с устата си. Вяра без дела е мъртва но не чрез дела се спасяваме. Бог няма да ни спаси ако сме добри дори и да си продадем целия имот и да го раздадем на бедните. Но се изискват дела достойни на нашето покаяние.

32.   до #26: ОК, Лорд Келвин, възможно е и да грешиш понякога- имаме си и радио, и самолети, въпреки твоето мнение... Обясни на земната пчела (bumblebee) защо не е възможно това, което прави да го прави. Науката е спечелила повече, когато е задавала въпроси, вместо да дава неопровержими отговори.
Така и с написаното от автора- въпреки, че не споделям някои неща, не означава че не се замислям върху тях. А ако нещо ме ядоса, хареса и озадачи, приемам будистката гледна точка- страданието идва от разминаването на реалността от очакванията. С други думи, страданието е това, което се случва, когато отчаяно се вкопчваме в мисли и наблюдения, но искаме те да са различни, а не просто да ги приемем и да оставим вътрешния ни мир непокътнат.
Ако искате да видите докъде стига заешката дупка, ето няколко врати; дали искате да погледнете зад тях, оставам вие да изберете:
1. In Shadow- A Modern Odyssey (YouTube)- ролята на епифизата, показана в края на филмчето
2. Старият Завет (Библия)- Шумери- кои са Боговете, създали човека (буквално) по свое подобие?
2.1. Crop Circles и по-специално онези с образа на извънземно и съобщението с него, и втория- с отговора на нашия сигнал, изпратен преди това от Аресибо, Пуерто Рико в Космоса
3. NoFap
4. “Гладуването е първият принцип на медицината; Гладувай и открий силата на духа.” ~Руми
... но какво ли знам аз?...