Споделена история от Здраве

Това херпес ли е?
Здравейте! Преди около седмица-две усетих и намерих две малки точки, наподобяващи пъпки без връх на ствола на пениса ми и ми стана интересно дали това е херпес? Правил съм секс единствено с приятелката си, не съм ходил по вие знаете какви.. Проверих и в чичо гугъл за снимки, като напиша херпес и имаше една-две, които наподобяват моята ситуация. За нея единствено мога да кажа, че от време на време се усеща доста силна интимна миризма от там долу, даже понякога бих казал е доста неприятно.. Възможно ли е тя да ми го е докарала това нещо чрез полов акт и какво да правя? Доста се притесних!

Коментари

1.   Може да е херпес, може да е някакво друго възпаление. Най-добре отиди на лекар.

2.   Щом е нечистоплътна, разкарай я! Не пишеш на колко сте години, но чистоплътната жена не мирише!

3.   От автора.
На 24 съм. До коментар номер 2 - не е нечистоплътна, просто там долу забелязвам тази определена миризма от време на време.

4.   Авторе, щом там отдолу не ухае приятно, но момичето е чистоплътно, значи има гъбична или бактериална инфекция, тя се предава по полов път, включително и с френска любов без презерватив!