Споделена история от Здраве

Някой пил ли е прегабалин?

Жена на 23 съм.
Изписаха ми Лирика за генерализирано тревожно разстройство, 2 пъти по 75мг. Още в първите дни започнах да се чувствам малко по-добре. Изчетох доста в интернет и коментарите са от много положителни до крайно негативни. Има и хора които са се пристрастили и злоупотребяват с него, при мен това няма да се случи защото нямам никакво намерение да увеличавам дозата. Но се притеснявам да не се получат някакви други странични ефекти или просто да спре да ми действа след време.

Коментари

1.   След време или трябва да увеличиш дозата, или ще спре да ти помага. С подобни хапове е така. Личен опит.

2.   Пий не се притеснявай !
Аз го ползвам 6 пъти на ден , ако ти порасне жезъл не се тревожи !
тва е твойто друго аз !

Братан !

3.   Не се занимавай с хапчета.

4.   Спри всички медикаменти и намери други начини да се бориш с проблемите си - спорт, медитация, ново хоби и т.н. Ако имаше истински тревоги, нямаше да имаш време за "тревожно разстройство". Не те нападам, просто мисля, че прекарваш прекалено много време в мисли за болести, които накрая сама си докарваш.

5.   Следвай предписанието на лекаря, ходи редовно на преглед и всичко ще е наред.