Споделена история от Здраве

Липовон - хапчета за отслабване
Здравейте на всички, от 2 дни приемам хапчета "Липовон" чувствам се добре, не изпитвам глад, пия много вода, през деня се храня 2 пъти, като гледам да ям здравословни храни.
Та въпроса ми е, някой от вас пил ли ги е? Как са му действали? Колко кг. е свалил и имаше ли йо-йо ефект, защото от него се опасявам най-много.
Моля модераторите да го публикуват!
Благодаря. :)

Коментари

1.   Още ли балъци, които ги пият дори и след скандала? Колко малоумен трябва да си да си рискуваш здравето и да пиеш хапчета, правени в гараж без всякакви тестове и гаранция. Пий си ги, нека естествения подбор си свърши работата.

2.   Потърси малко информация в интернет за Липовон и тогава реши дали е добро решение да ги приемаш ;)

3.   Това с амфетамини, не знаеш ли? Спти наркотиците, най-добре. Амфетамините като са ги измислили са били легални и са били създадени с цел да са хапчета за остлабване. После са ги криминлизирали. Спри ги, освен, ако не искаш да свършиш в лудницата.

4.   Ако беше толкова лесно да отслабнеш, досега всички щяхме да сме фиданки. Препоръчвам ти да се храниш здравословно, да спортуваш 2 пъти в седмицата и да не се занимаваш с измишльотини и ще видиш добър резултат след 2-3 месеца. Дори и по-пълна да си и да ти е трудно да ги свалиш, в крайна сметка не си струва да си съсипеш здравето за сметка на красотата.

5.   Прочети в интернет на какво си се подложила доброволно, че и пари си дала, мило момиче. Не те съдя, само констатирам обективната реалност.

Килограми се качват, когато дневната нужда от калории бъде превишена, а излишъкът не е "изгорен" под формата на физическа активност и това стане обичайно повтарящо се ежедневие. Нито хапчета, нито дявол може да ти помогне в офомянето на красиво, фино и стегнато тяло. Само изготвяне на хранителен режим от специалист и редовно движение ще те спаси.

Знам, че искаш да щракнеш с пръсти и след две седмици да си Наоми Кембъл, но ще те разочаровам. Тази жена тренира всеки ден и много внимава с какво се храни. Нито при нея, нито при друг някой модел е станало с Липовон или даром. Станало е с усилие.

Ако Липовона наистина действаше, помисли дали някоя от маститите ни бизнесдами или жени от световния елит щяха да са дебели прасета все още? Дали нямаше да си купят кашони с Липовон и да жулят, докато станат 43 килограма, а после да ядат пържоли и торти нон-стоп, и пак да са фиданки?

Помисли, ама като голям човек. И като си отговориш на този въпрос, се замисли какво си на път да си причиниш от невежество и бързане.

После събери пари и ги вложи в изготвяне на хранителен и тренировъчен план при специалист. Няма да ти струва повече от 50-80 лв., но не само ще отслабнеш и ще се стегнеш, но и изобщо няма да има нужда да се притесняваш за йо-йо ефект, защото такъв няма да има. Ще си красива и секси във всички сезони.

Ти решаваш дали да налееш още пари в джоба на Ричито или да инвестираш в собствената си красота.

6.   Единственото сигурно отслабване е съчетаването на спорт и намаляване на храната.

7.   хахаххаха бахти малоумника , тва не вярвам да е истински пост , тоя дето го е писал или е самия Ричко или е някой дет живее в пещера

8.   Съвета ми е да хвърлиш хапчетата.
Тези хапчета са вредни.

9.   Ричи, ти ли си?

10.   Аз ги пих в продължение на 6 дни преди повече от година и половина. Чувствах се ужасно неадекватна и не можех да спя. След преглед при лекар и съмнения ми направиха тест за наркотици. Показа голямо наличие на амфетамини в урината. Никога повече не съм си купувала “продукт за отслабване” от “познати”.

11.   Сладурка!
Бяха ми подарили една опаковка.
Мислех, че трябва да отслабвам.
Изпих 2 и я хвърлих.
Усещането беше все едно съм на амфетамин.
Вероятно и съм била, даже 100 про са ме надрусали

12.   До номер 9:

Аз съм. Какво има?

Ричард

13.   съдържа силибутрамин. Това е съставка, която е била разрешена за употреба в Европа и САЩ до 2006. Много хора са използвали това лекарство за отслабване. Но после откриват, че тези странични ефекти са много повече от ползите. Моля те за твое добро спри да го пиеш. Повишава риска от инфаркт и атеросклероза в пъти. Не си го причинявай. Сърдечните нарушения са най - сериозния проблем на лекарството. Бъди по - информирана за в бъдеще. Надявам се да си по - млада, защото ако си по възрастна и си го купила наистина си много глупава. Хапчетата няма как да ти помогнат.

14.   https://www.youtube.com/watch?v=oRtnS6VBlpQ&has_verified=1 - ето ти едно от няколкото видеа на Любомир Жечев, в които той прави разследване и разкрива измамата с т.н. "Липовон.

15.   Значи боклука все още се продава... явно трябва пак сигнал до БАБХ

16.   Продават го и още как...даже на споко една позната ми го препоръча, имат страница във фб - "Перфектно тяло", нарочно се казва така, за да не излиза при търсене на липовон, мисля че даже никъде в страницата не се споменаваше името му. Да, те наистина са отслабнали, но като съм чела за страничните ефекти страх ме хваща. Недейтв да пиете лекарства преди да проучите поне малко за какво става дума. В специализираните магазини има дете бърнари и л-карнитини, както и всякакви други подобни , които обаче трябва да се пият разумно след консултация с някой по-навътре в тези неща. Естествено тренировките и здравословното хранене са задължителни.
Аз например по тази схема свалих за последните няколко месеца около 7кг и продължавам напред, но няма вълшебно хапче, с което тъпчиш пържени картофи и сваляш, телата ни просто не работят така. Успех!

Iv

17.   Казвате, че не можело с хапчето да се отслабне. Напротив-от него не ти се яде, ускорява метаболизма и отслабваш. Че не е полезно, не е, но всеки си решава.